Yasak Elma’nın Cansu’su Nilperi Şahinkaya Kazancıyla İlgili Yorumları Duyunca Çileden Çıktı: “Çok Ucuz Hareket!”

Aleyna

Haberler

3 Mayıs 2021

Yasak Elma’nın Cansu’su Nilperi Şahinkaya Kazancıyla İlgili Yorumları Duyunca Çileden Çıktı: “Çok Ucuz Hareket!”

Bugünlerde Yasak Elma’nın Duygu’su olarak izlediğimiz Nilperi Şahinkaya, ünlü modacı Raşit Bağzıbağlı’nın diline düşmekten kurtulamadı. Ancak Raşit Bağzıbağlı’nın “Yazık o da para kazansın!” sözlerine içerlenen güzel oyuncu Instagram’dan açtı ağzını yumdu gözünü!

Nilperi Şahinkaya

Nilperi Şahinkaya’nın Yükselişi!

Son dönemin yükselen yıldızlarından Nilperi Şahinkaya, bir süredir Blu TV’nin “Aynen Aynen” dizisiyle karşımıza çıkıyordu. Uraz Kaygılaroğlu ve Kerem Bürsin’le Aynen Aynen dizisinde başrolleri paylaşan Nilperi Şahinkaya’nın oyunculuk yetenekleri beğeni toplayınca; Fox TV’nin Yasak Elma dizisinin kadrosuna Cansu karakteriyle dahil edildi.

Diziye “kötü kadın” karakteri canlandırmak için giren Nilperi Şahinkaya; Cem Yılmaz’ın Netflix’te yayınlanacak “Erşan Kuneri” dizisinin kadrosuna dahil olunca Yasak Elma kadrosundan çıkacağı konuşulmaya başlandı. Kariyer basamakları üçer beşer çıkmaya başlayan güzel oyuncu geçtiğimiz günlerde ünlü modacı Raşit Bağzıbağlı’nın diline düşmekten kurtulamadı.

Raşit Bağzıbağlı’nın Eleştirilerine Nilperi Şahinkaya’dan Yanıt!

Youtube kanalında ve Exxen’de karşımıza çıkan Raşit Bağzıbağlı; özellikle Youtube’da oldukça seviliyor. Farklı dizilerin ve karakterlerin stillerini yorumlayan Raşit Bağzıbağlı’nın önceki günlerde hedefinde Nilperi Şahinkaya vardı! Nilperi Şahinkaya’nın canlandırdığı Cansu karakterinden haz etmediğini dile getiren ünlü modacıya göre güzel oyuncunun giydiği her şey üstünde “sakil” kalıyormuş; “Kızı resmen sokakta görsem boğacağım yani, o kadar sinir oluyorum kıza ve kendime diyorum ki; ‘Raşit sakin ol bu sadece rol’ Dizide hiç özel giydirmiyorlar. Hele hele Yıldız’ın rüya gördüğü bölümde buldumcuk gibi giydirmişler kızı tam bir sonradan görme. Bir de bilerek mi yapıyorlar bilmiyorum ama kızda her elbise bir sakil duruyor, bir sakil duruyor size anlatamam! O kadar kötü duruyor ki, izlerken içimin yağları eridi. Ben insanların için hiç art niyet düşünen bir insan değilim gerçekten, onu iyi bir insan olarak düşünmek istiyorum çünkü dizide hiç sevmiyorum. Sanki bana şey gibi geliyor, diziden çıkması gereken bir karakter ama onu zorla tutuyorlar anlamadım. Yollayın gitsin onu, tamam bitti. Ben görmek istemiyorum, benim düşündüğüm gibi düşünen milyon tane insan var! Neyse şimdi kız da para kazansın pandemi var bir şey söyleyeyim o kadar da!”

Raşit Bağzıbağlı’nın bu yorumu bir şekilde kulağına gelen Nilperi Şahinkaya ise Instagram hesabından bir story paylaşarak; bunun çok “ucuz bir hareket” olduğunu söyledi; “‘neyse kız da para kazansın’ ? 🙂 Çok ucuz bi yorum olmuş beyefendi, elinize de çekirdek alsaydınız tam olurmuş. Çok aşağı seviye, teesüf ederim”

blank
Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz