Şeyma Subaşı’nın Bir Bildiği Varmış! İşte Meedo’nun Acun Ilıcalı’yı Ezip Geçen Serveti

Aleyna

Haberler

11 Mayıs 2021

Şeyma Subaşı’nın Bir Bildiği Varmış! İşte Meedo’nun Acun Ilıcalı’yı Ezip Geçen Serveti

Şeyma Subaşı ile Meedo enişteden beklenen haber geldi. Ünlü çift evlilik kararı aldı ve Şeyma Subaşı kararını sosyal medya hesabından takipçilerine duyurdu.

Davetli Listesi Hazırlıyorlar!

Geçtiğimiz günlerde Meedo’nun ailesi ile tanışan ve sosyal medyaya yansıdığı kadarıyla oldukça iyi anlaşan Şeyma Subaşı dün, aldıkları evlilik kararını ‘Davetli listesi hazırlıyoruz! Çok heyecanlıyım!’ notuyla sosyal medya hesabından paylaştığı bir fotoğrafla duyurdu. Çift düğün hazırlıkları için düğmeye bastı!

Bir Bildiği Varmış!

blank

Sevgilisi Meedo ile çıktığı lüks tatilleri, kiraladığı uçakları ve pahalı hediyelerini sık sık paylaşarak sevgilisini övmeye doyamayan Subaşı’nın bir bildiği varmış!

blank

Gelen gideni aratır derler, ama Şeyma kızımızın durumu pek de öyle görünmüyor. Wikipedia’da yayınlanan ‘Arap Dünyası dışındaki Arap kökenli milyarderler’ listesine göre Meedo eniştenin serveti, Acun Ilıcalı’nın servetinin 20 katı!

Meedo’nun Serveti Acun’un Servetini Döver!

blank

Türkiye’nin sayılı zenginleri arasında yer alan Acun Ilıcalı’nın serveti 100 milyon dolar iken, Mohamed Alsaloussi 2 milyar dolarlık servete sahip. Hal böyle olunca, özel jet bulamayıp, tarifeli uçuşun tüm biletlerini satın alarak uçağı kapatmak, aslında minicik bir jest!

En İyisini Hakediyor!

blank

Şeyma Subaşı, çok değerli olduğunu ve her şeyin en iyisi hakettiğini düşünedursun, Meedo’nun yaptıkları, yapacaklarının teminatı gibi görünüyor. Ancak daha çok uzun tatiller yapacağını düşündüğümüz çift, Melisa’nın sıkılmalarıyla nasıl baş edecek bilinmiyor.

Düğün İçin Beklemedeyiz!

blank

Şimdi merak edilen ise Şeyma ve Meedo’nun düğününün nasıl olacağı! Meedo’nun serveti ayyuka çıkmışken, Şeyma kızımıza mütevazı bir düğün yapmak yakışmaz. Düğünün nerede, nasıl ve kimlerle olacağı henüz bilinmese de son derece şatafatlı olacağı konusunda şüphemiz yok. Detaylar için Şeyma ve Meedo enişteden gelecek yeni haberleri bekliyoruz.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz