Güzel Oyuncu Serenay Sarıkaya Kötü Haberi Instagram’dan Duyurdu: “İki Buçuk Senedir Heyecanla…”

Aleyna

Haberler

26 Mayıs 2021

Güzel Oyuncu Serenay Sarıkaya Kötü Haberi Instagram’dan Duyurdu: “İki Buçuk Senedir Heyecanla…”

Güzel oyuncu Serenay Sarıkaya son dönemde projelerinden çok aşklarıyla gündeme geliyor. Cem Yılmaz’la olaylı birlikteliğinden sonra Haldun Demirhisar ile yakalanan güzelimizde bugün kötü bir haber aldık! Bir döneme damgasını vurmuş şarkıcı Bergen’in hayatının anlatılacağı filmde Serenay Sarıkaya’nın başrolde oynaması planlanıyordu. Ancak güzel oyuncunun yoğun çalışma temposu nedeniyle film kadrosunda yer alamayacağı açıklandı. Serenay Sarıkaya ise bu haberi Instagram hesabından takipçileriyle paylaştı.

Serenay’ın Karmaşık İlişkileri!

Serenay Sarıkaya, son dönemlerde magazincilerin yakın markajda takip ettiği ünlüler arasında yerini alıyor. Sık sık magazin gündeminde dedikoduları yapılan Serenay Sarıkaya, son olarak ünlü komedyen Cem Yılmaz’la birlikteydi. Neredeyse bütün Koronavirüs pandemisini beraber geçiren çiftimiz, bu kadar yan yana olunca ilişkileri de uzun vadeli olmadı. Birkaç ay içinde aşklarını hızlıca tüketen çiftimiz ayrıldı.

Serenay Sarıkaya

Bu ilişkinin başlaması da bitmesi de magazin gündeminde oldukça büyük bir yankı uyandırdı. Bizler ikilinin tekrar barışmasını beklerken; geçtiğimiz aylarda Serenay Sarıkaya’nın ünlü mimar Haldun Demirhisar ile birlikte olduğu iddiaları gündeme bomba gibi düştü. Ancak bu iddianın yayılmaya başlamasının ardından Serenay Sarıkaya Instagram hesabından bir açıklama yaparak ilişkileri olmadığını söyledi.

Serenay Sarıkaya Kötü Haberi Verdi!

blank

Fakat geçtiğimiz haftalarda Serenay Sarıkaya’nın Haldun Demirhisar ile birlikte yaşadığı görüntüleri ortaya çıkınca her şey ayyuka çıkmış oldu! İkinci kere bir açıklama yapmak istemeyen güzel oyuncumuz Haldun Demirhisar’la birlikte güzel bir birliktelik yaşamaya devam ediyor. Ancak bugün oldukça üzücü bir haber aldık, Serenay Sarıkaya 2,5 yıldır hazırlandığı Bergen filminde yer almayacakmış; “Sevgili arkadaşlar; Yaklaşık iki buçuk seneyi aşkın zamandır heyecanla hazırlandığım ve hayata geçmesini beklediğim Bergen’in hayatını konu alan film, defalarca kez pandemi ve farklı sebepler yüzünden ertelenmek zorunda kalmıştı. Kısa bir süre önce tarafıma iletilmiş olan yeni çekim takvimi, önceden belirli olan iş takvimimle çakıştığı için Bergen filminde olamayacağımı yapımcılarımızla paylaşmıştım, sizlerle de paylaşmak istedim. Tüm Bergen filmi ailesine bu yolculuklarında başarılar dilerim.”

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz