Survivor Polemikleriyle Gündeme Gelen Acun Ilıcalı’dan TBT Paylaşımı Geldi: Kızlarıyla Geçmişe Gitti!

Aleyna

Haberler

22 Nisan 2021

Survivor Polemikleriyle Gündeme Gelen Acun Ilıcalı’dan TBT Paylaşımı Geldi: Kızlarıyla Geçmişe Gitti!

TV8’in ve Exxen’in patronu Acun Ilıcalı, bugün Instagram’ın ünlü TBT akımına uydu, kızlarıyla geçmişe gitti! Leyla ve Yasemin’in tatlılıkları herkesin kalbini eritti.

Acun Ilıcalı

Acun Ilıcalı Gergin mi?

Son dönemde Survivor’da yaşanan polemiklerle ve Exxen’in yeni projeleriyle gündeme gelen Acun Ilıcalı’nın son dönemde yüzü bir türlü gülmüyor. 900 milyon TL yatırım yaptığı Exxen’in projelerinde umduğunu bulamayan Acun Ilıcalı’ya bir darbe de Survivor’dan geldi. Birkaç haftadır yarışmacıların çaldığı yiyeceklerle çalkalanan Survivor’da Acun Ilıcalı’nın yarışmacıların yiyecek çalmasına gösterdiği tepkiler sosyal medyadan “aşırı” olarak nitelendirildi.

Acun Ilıcalı ve Exxen

Ayrıca Acun Ilıcalı’nın yarışmacılara tavırları da özellikle Twitter kullanıcılarının gözünden kaçmadı. Pek çok kişiye Acun Ilıcalı son zamanlarda oldukça gergin ve sinirliymiş! Bu gergin halini de ister istemez Survivor yarışmacılarına belli ediyormuş. Acun Ilıcalı’nın gerçekten gergin olup olmadığını bilemeyiz elbette fakat yarışmacıların yemek çalmaları 2021 sezonuna damga vurdu diyebiliriz!

Acun Ilıcalı’dan TBT!

Ancak Acun Ilıcalı’nın son dönemlerde yüzünün gülmediği de bir gerçek. Geçtiğimiz sene reyting rekorları kıran Survivor’ın bu sezonda reytinglerde oldukça istikrarsız ilerlemesi herkesin dikkatini çekti. Yayınlandığı ilk hafta hariç reytinglerde zirveyi göremeyen Survivor’ın dışında Exxen’de de işler yolunda değil! Acun Ilıcalı’nın istediği yükselme ivmesine giremeyen Exxen; hem seyircilerde hem de Acun Medya’da büyük bir hayal kırıklığı oldu.

Exxe yapımlarına daha çok kişiyi çekmek için farklı farklı pazarlama hamleleri deneyen Acun Medya ekibinin yaz aylarına özel bir çalışması var mı bilmiyoruz fakat Acun Ilıcalı bugün geçmişe giderek kızlarıyla güzel bir fotoğraf paylaştı. Zeynep Yılmaz’la evliliğinden Leyla ve Yasemin isminde iki kız çocuğu olan Acun Ilıcalı; sık sık kızlarını ne kadar sevdiğini ve her fırsatta onların isteklerini yapmak için emek verdiğini dile getiriyor.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz