Teşkilat’ın Serdar’ı Çağlar Ertuğrul’dan Şeyma Subaşı’na Şok Gönderme! Mısırlı Sevgilisinden…

Aleyna

Haberler

22 Nisan 2021

Teşkilat’ın Serdar’ı Çağlar Ertuğrul’dan Şeyma Subaşı’na Şok Gönderme! Mısırlı Sevgilisinden…

Teşkilat dizisiyle ekranlarda fırtınalar estiren Çağlar Ertuğrul’dan yepyeni bir paylaşım geldi. Yakışıklı oyuncu, “özel uçak” açıklamasıyla çok konuşulan Şeyma Subaşı’na büyük bir gönderme yaptı. O sözleri ise sosyal medyanın gündemine bomba gibi düştü.

teşkilat-çağlar ertuğrul-şeyma subaşı

Şeyma Subaşı’nın lüks hayatı gündemden düşmüyor. Mısırlı sevgilisi Mohammed Alsaloussi ile gezmediği yer kalmayan Şeyma Subaşı’ndan geçtiğimiz günlerde olay bir paylaşım gelmişti. Sevgilisi ve kızı Melisa ile Bali’de tatilde olan fenomen isim dönüş için özel jet bulamamıştı. Bunun üzerine ise Şeyma Subaşı’nın sevgilisi Mohammed Alsaloussi, fenomen isme jest yaparak bir uçağın tüm biletlerini satın aldı.

teşkilat-çağlar ertuğrul-şeyma subaşı

“Tüm uçağı bizim için rezerve etti” notuyla Instagram hikayesinden durumu paylaşan Şeyma Subaşı’na tepkiler gecikmedi tabii. Teşkilat dizisinin cesur kahramanı Serdar Kılıçaslan’a hayat veren Çağlar Ertuğrul’dan da göndermeli bir paylaşım geldi.

“Katrilyarder Mısırlı Sevgilinden Rica Eder Misin?”

teşkilat-çağlar ertuğrul-şeyma subaşı

Teşkilat’ın yıldız oyuncusu Çağlar Ertuğrul, Şeyma Subaşı’nın sevgilisinden bir istekte bulundu. Yakışıklı oyuncu Twitter hesabından “Katrilyarder misirli sevgiliden rica etsek sinema salonu kapatir mi yeni mortal kombati buyuk perdede izlemek istiyorum” diye bir tweet attı. Ünlü ismin göndermeli paylaşımına ise yüzlerce beğeni ve yorum geldi”

“Her Zaman En İyisini Hak Ettiğimi Biliyordum”

“Özel uçak” paylaşımı ile tepki çeken Şeyma Subaşı’nın diğer paylaşımı ise magazin gündemi sarstı. Fenomen isim “Her zaman en iyisini hak ettiğimi biliyordum! Çok değerliyim, çok özelim ama her şeyden önce ailemden iyi bir eğitim aldım. İyi bir insan olmamı tavsiye ettiler. Tanrı bana en iyisini verdi. Seni çok seviyorum Meedo!” diyerek sevgilisiyle bir paylaşım yaptı.

teşkilat-çağlar ertuğrul-şeyma subaşı

Şeyma Subaşı’nın bu paylaşımı üzerine ise derneği ile birçok yardıma muhtaç insana el uzatan eski oyuncu Gamze Özçelik, Instagram paylaşımı dikkat çekti. “Peki dünyanın dört bir köşesinde savaş, taciz, açlık, sefalet ve yetimlikle baş etmeye çalışan bu çocuklar en iyisini hak etmiyor muydu? Onlar en özel değil miydi?” diyerek Şeyma Subaşı’nın o sözlerini eleştirdi.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz