Yasak Aşk İddialarından Sonra Acun Ilıcalı’dan Şok Hamle! Hadise O Ses Türkiye’den Ayrılıyor mu?

Aleyna

Haberler

22 Nisan 2021

Yasak Aşk İddialarından Sonra Acun Ilıcalı’dan Şok Hamle! Hadise O Ses Türkiye’den Ayrılıyor mu?

Son günlerde magazin gündeminde Hadise hakkında çıkan haberlerin ardı arkası kesilmiyor! Güzel şarkıcı basın yasağı çıkartmış olsa da; kendisi hakkında yeni iddialar ortaya atılmaya devam ediyor. Bugün Güneş gazetesinde çıkan iddiaya göre; Hadise, uzun yıllardır jüri koltuğunda oturduğu O Ses Türkiye yarışmasından ayrılmak zorunda kalmış!

Hadise

Hadise Mahkeme Kararı Çıkarttı!

Bildiğiniz gibi güzel şarkıcı Hadise, son zamanlarda kariyer basamaklarını üçlü beşli değil adeta uçarak çıkıyordu. Yeni single çalışması, reklam yüzü olduğu markalar ve dünyaca ünlü moda markalarıyla yaptığı işbirlikleri derken; son olarak Hadise’nin dünyaya açılacağı haberini duymuştuk. Fakat Hadise’nin yükselişi Ebru Gündeş’in eşine boşanma davası açmasıyla bir anda durdu!

Hadise

O Ses Türkiye’den jüri arkadaşı olan ikili arasında bugünlerde soğuk rüzgarlar esiyor. Ebru Gündeş’in 11 yıllık eşi Reza Zarrab’a “tanıdığım biri tarafından aldatıldım” diyerek boşanma davası açmasından sonra Hürriyet Gazetesinde Ebru Gündeş’in Hadise’yi hedef gösterdiği iddia edildi. Ardından da aynı gazetede “falcı” iddiası ortaya atılınca Hadise Instagram’dan kendini savundu.

Hadise

O Ses Türkiye’den Ayrılıyor mu?

Ancak iddiaların ve söylentilerin ardı arkası kesilmeyince Hadise; avukatı aracılığıyla bu konu hakkında basın yasağı çıkarttı. Hatta mevcut haberlere erişmek ve silmek için de mahkemeye başvurdu. Ancak mahkeme Hadise’nin bu istediğini kabul etmedi. Bugün ortaya atılan bir iddiaya göre Hadise, Acun Ilıcalı’dan da bir darbe yedi!

Hadise ve Ebru Gündeş

Güneş gazetesinin ortaya attığı iddiaya göre; yasak aşk iddialarına sessiz kalmayan Acun Ilıcalı, Hadise’yle bağlarını kopartmış! O Ses Türkiye yarışmasından da ayrılmak zorunda kalan Hadise’nin yerine ise Acun Ilıcalı’nın Exxen’de de beraber çalıştığı Aleyna Tilki’nin geleceği konuşuluyor! Eğer bu söylenti doğruysa Acun Ilıcalı’nın Ebru Gündeş’e hak verdiğini ve yanında olduğunu da anlamış olacağız!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz