Ceylan ve İsmail YK’dan Sosyal Medyayı Sallayan Video! “Allah Neler Yaratmış?”

Aleyna

Haberler

22 Nisan 2021

Ceylan ve İsmail YK’dan Sosyal Medyayı Sallayan Video! “Allah Neler Yaratmış?”

Türkiye’nin sevilen simalarından olan İsmail Yk ve Ceylan’dan eğlenceli bir video geldi! İsmail YK’nin “80 80 160” isimli şarkısını söylerken ünlü türkücü Ceylan da arkadaşına dans ederek destek oluyor!

İsmail YK ve Ceylan

İsmail YK ve Ceylan Bir Arada!

Son dönemlerde televizyon ekranlarında yayınlanan müzik programlarının artmasından sonra; geçmiş yıllarda büyük popülerlik yakalayan ama günümüzde değişen zamana ayak uyduramayarak unutulmaya yüz tutmuş ünlülerimizi yeniden hatırlar ve konuşur olduk! Özellikle de İbrahim Tatlıses’in İbo Show programına başlamasının ardından birçok ünlü sima magazin gündeminde kendine yer bulmaya başladı.

İsmail YK ve Ceylan

Bildiğiniz gibi geçtiğimiz haftalarda İbo Show’un konuklarından biri Ceylan ve İsmail YK’ydı! Özellikle de geçen yıllara inat tarzını, danslarını ve müziğini bir gün bile değiştirmeyi düşünmeyen İsmail YK’nın dansı ve marjinal tavırları herkesi eğlendirmeye yetti. 2000’li yılların efsane ismi geçen yılların ardından gençliğini hala koruyor! Fakat bir isim var ki, bırakın yaşlanmayı her yıl daha da gençleşiyor: Küçük Ceylan!

“Allah Neler Yaratmış!”

Çocuk yaşta sesiyle herkesi etkilemeyi başaran Ceylan, bir dönemin en aranan ve dinlenen isimleri listesinde zirvedeydi! İlk albümünü henüz genç yaşta çıkarttığı için herkes ona “Küçük Ceylan” diyordu. Ancak Küçük Ceylan büyüdü ama asla yaşlanmıyor! Her sene tarzını ve imajını değiştirmesinin yanında yaptırdığı “ufak dokunuşlar” sayesinde her geçen gün daha da gençleşen Ceylan; herkesi şaşırtıyor!

İsmail YK ve Ceylan’ı aynı karede görmek ise herkes TBT etkisi uyandırdı! Birçok kişi geçmişi anarken; yanyana gelen ikili Instagram için video çekmeyi de ihmal etmedi. 90’lardan gelen zaman yolcusu gibi gözüken İsmail YK’nin yeni şarkısı “80 80 160 Allah Neler Yaratmış” eşliğinde Ceylan’ın dans ettiğini görüyoruz. Bu video ise kısa sürede sosyal medyaya yayılınca ortalık karıştı! Videoyu izleyenleri en şaşırtan nokta ise Ceylan’ın değişimi oldu.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz