Artık O da Aileden! Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç Yenenler Çiftini Tebrik Etmek İçin Hastanenin Yolunu Tuttu

Aleyna

Haberler

26 Mart 2021

Artık O da Aileden! Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç Yenenler Çiftini Tebrik Etmek İçin Hastanenin Yolunu Tuttu

Ünlü oyuncu Demet Özdemir, oyuncu ve müzisyen Oğuzhan Koç’la yaşadığı ilişkiyle gündemden düşmüyor. Bugün de sevgilisinin kankasına bebek ziyaretine giden Özdemir için “Aileye girdi” yorumları yapıldı.

Oğuzhan Koç ve Demet Özdemir

Bir yanda ünlü oyuncu Demet Özdemir, diğer tarafta müzisyen ve oyuncu Oğuzhan Koç. Bu ikili, yılın en bomba çifti oldu çıktı! Geçtiğimiz yılın sonlarında başlayan ilişkileri yılbaşında gittikleri Çeşme tatilinde ortaya çıkınca, neredeyse 2 ay bu çifti konuştuk. Çünkü Oğuzhan Koç’un eski sevgilileri Zeynep Koçak ve Yağmur Tanrısevsin, Demet Özdemir’in yakın arkadaşlarıydı. Üstelik, Yağmur Tanrısevsin’in aldatıldığı konuşuluyordu!

Ama Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç bu haberleri yalanladı. İlişkilerinin çok yeni başladığını ve ihanetin söz konusu olamayacağını söylediler. Konuya bu şekilde nokta koydular ve ilişkilerini gözlerden uzak tutmaya çalıştılar. Ara ara paylaştıkları fotoğraflar dışında da basına hiç malzeme vermiyorlar. Öyle ki, magazin basını kendi haberini uydurmak zorunda kalıyor!

Tek Kişilik Dev Kadro

Oğuzhan Koç ve Demet Özdemir

Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç bombayı patlatıp ortadan kaybolunca, gerisini getirmek magazin basınına düştü! Önce Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç’un beraber yaşadığını, sonra da Oğuzhan Koç’un sevgilisinin evinin tadilatını tamamladığını yazdılar. Mutlu çift bu haberlerle öyle güzel dalga geçti ki, tam birbirlerine göre olduklarını anladık!

Bu haberlerden beri de çiftten ses seda çıkmıyordu. Ama Oğuzhan Koç’un kankası Eser Yenenler ikinci kez baba olunca, Demet Özdemir de hastanenin yolunu tuttu.

Berfu Yenenler de Paylaştı

Eser Yenenler ve Berfu Yenenler çifti, dün ikinci çocukları Mete’ye kavuştu. Pandemi dolayısıyla fazla misafir kabul edemeseler de, can dostları ziyarete geldi tabii ki! Ünlü şarkıcı Berkay ve eşi Özlem Ada Şahin, Yenenler çiftinin tatil kankası Zeynep Bastık gibi isimler ilk ziyaretçiler arasındaydı.

Berfu Yenenler Demet Özdemir story

Sıra tabii ki “3 Adam”a da geldi. Oğuzhan Koç, çocukluk arkadaşı ve şöhret merdivenlerini beraber tırmandığı Eser Yenenler’i ziyarete gitti. Paylaşımlardan anladık ki, yanında sevgilisi Demet Özdemir de vardı. İlişkileri hakkında neredeyse her detayı gizleseler de, artık netleşen bir şey var: Demet Özdemir aileye girdi!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz