Survivor’da İnanılmaz İfşa! Barış Murat Yağcı ile İlgili İddiaya Seyirciler İsyan Etti

Aleyna

Haberler

29 Mayıs 2021

Survivor’da İnanılmaz İfşa! Barış Murat Yağcı ile İlgili İddiaya Seyirciler İsyan Etti

Barış Murat Yağcı’nın Survivor’da ikinci olmasının ardından sosyal medya hizmeti veren Yunus Sedat Aydın olay yaratacak açıklamalarda bulunmuş hatta konu yargıya taşınmıştı. Barış Murat Yağcı ile birlikte Yunus Sedat Aydın tarafından dava edilen Sezai Demirer sessizliğini uzun bir süre sonra bozdu.

Ne Olmuştu?

Sosyal medya hizmeti veren Yunus Sedat Aydın, Barış Murat Yağcı’nın Survivor 2020’de yarıştığı zamanlarda kendisinden beğeni, takipçi ve izlenme hizmetleri satın aldığını iddia etmişti. Sosyal medya hizmeti verdiğini söyleyen Yunus Sedat Aydın, Barış Murat Yağcı’nın yakın arkadaşı Sezai Demirer’e kendisi ile irtibatta olması gerektiğini söylediğini ifade etmişti. Hatta annesi Arzu Hanım’ın da kendisini arayarak Barış’ın yarıştığı dönemde birlikte çalışacaklarını ve yarışma bitişi karşılığı konusunda hesaplaşacaklarını söylediğini iddia etmişti.

survivor-barış murat yağcı

Finale kadar toplu SMS hizmeti veren Yunus Sedat Aydın, yarışmanın ardından Barış Murat Yağcı’nın kendisiyle iletişimi kopardığını iddia etmişti. Hizmetleri karşısında ödeme almadığını dile getiren Yunus Sedat Aydın, Barış Murat Yağcı ve Barış Murat Yağcı’nın arkadaşı Sezai Demirer ve annesi Arzu Hanımı dava etmiş dava adli makamlarca incelemeye alınmıştı.

Sezai Demirer Sessizliğini Bozdu

Yunus Sedat Aydın tarafından dava edilen Sezai Demirer 1 yılın ardından sessizliğini bozdu. Demirer 2020 finali öncesi yaşadığı her şeyi tek tek Youtube hesabında anlattı. “İyi ve kötü yanlarıyla 3-4 senelik bir dostluğumuz ve iş ilişkimiz oldu. Bu süre içerisinde şahsıma yapılan kötü yaklaşımlar ve iyi niyetimin suistimal edildiğini, sonrasında yıprandığımı düşünerek kendimi geri çektim ve görüşmek istemediğimi kendisine ilettim. Her zaman yapıcı oldum ve görüşmediğim süre içerisinde bile hem ailesi hem kendisinin araması üzerine aralarında alacak verecek olduğu kişi ya da kişiler ile köprü görevi görüp olayları sakinleştirmek için elimden geleni yaptım. İzlemiş olduğum Hürriyet röportajında görüyorum ki hala yalan söylemeye devam ediyor ve bir de alacaklı kişi ya da kişilerle beni aynı kefeye koyup nitelikli dolandırıcılıkla suçluyor. O zaman konuşma, gerçekleri anlatma vakti geldi. Birlikte olduğumu düşündüğü kişi tarafından bende dava edildim. Hem de Barış Murat Yağcı yüzünden.” diyen Demirer’in iddiaları Suvivor sevenlerini şok etti.

Bu iddiaları duyan Survivor sevenleri “Attığım smsler haram zıkkım olsun sana Barış başka bir şey demiyorum”, “Şaka mı demek ki smslerimiz boşa gitti haram olsun sana” diye yorumlar attı. Demirer’in iddialarının doğruluğu nedir, Barış Murat Yağcı ne diyecek hep beraber göreceğiz.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz