İnci Gidecek Mi? Gülben Kaynanasıyla Yemekte! Naci Tedaviyi Kabul Etti: Masumlar Apartmanı 36. Bölüm Fragmanı

Aleyna

Haberler

30 Mayıs 2021

İnci Gidecek Mi? Gülben Kaynanasıyla Yemekte! Naci Tedaviyi Kabul Etti: Masumlar Apartmanı 36. Bölüm Fragmanı

TRT’nin fenomen dizisi Masumlar Apartmanı hız kesmeden devam ediyor. İnci’nin sabrı daha nereye kadar dayanabilecek? Gülben yemekte olanlara dayanabilecek mi? Naci ve Safiye mutlu sona kavuşacak mı?

masumlar apartmanı

Başrollerinde Farah Zeynep Abdullah, Birkan Sokullu, Ezgi Mola, Merve Dizdar, Atilla Şendil, Esra Ruşan, Tansel Öngel gibi isimlerin olduğu Masumlar Apartmanı birbirinden heyecanlı bölümleriyle izleyenleri ekranlara kilitlemeye devam ediyor. Bu sezonun en ses getiren projelerinden biri olan TRT’nin sevilen dizisi güçlü kadrosu ve çarpıcı hikayesiyle günden güne artan bir hayran kitlesine sahip.

masumlar apartmanı

Gerçek bir hayat hikayesinden uyarlanan Masumlar Apartmanı son bölümü ile heyecanı doruklarda bırakmıştı. Fenomen dizinin yeni bölümünde bizleri neler bekliyor gelin hep birlikte bir göz atalım.

Önceki Bölümde Neler Oldu?

Yüzleştiği gerçekleri sindirmeye çalışan Safiye bir yandan da kardeşi Han’ı tanıyıp tanımadığını sorgulamaya başladı. Kara kara ablasına yaptıklarını nasıl açıklayacağını düşünen Han’a ummadığı biri yardım etti. İnci’yi terapiyi bırakmak zorunda olduğuna ikna etmek isteyen Han’ın aklında ise bambaşka planlar vardı.

masumlar apartmanı

Esat Gülben için büyük bir sürpriz hazırladı. Evlilik teklifinin duyulması ise Neriman’ın başını yaktı. Naci’yi tedavi için ikna etmeye uğraşan Safiye ise büyük bir risk aldı.

Yeni Bölüm Nefesleri Kesecek

Bir İnci’nin gideceği yönündeki haberlerin doğruluk payı ne? Esat ve Gülben’i neler bekliyor? Naci ve Safiye huzura kavuşabilecek mi? Hep birlikte izleyip göreceğiz.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz