Uçurumun Kenarındalar! Asya ve Derin Ölümle Burun Buruna: Sadakatsiz 31. Bölüm Sezon Finali Fragmanı

Aleyna

Haberler

30 Mayıs 2021

Uçurumun Kenarındalar! Asya ve Derin Ölümle Burun Buruna: Sadakatsiz 31. Bölüm Sezon Finali Fragmanı

Kanal D’nin efsane dizisi Sadakatsiz sezon arasına girerken son bölümüyle tansiyonu iyice yükseltecek. Derin ve Asya ne konuşacak? Diziden kim ayrılıyor? Volkan ne yapacak?

Yaz aylarına yavaş yavaş girerken aylardır fırtınalar estiren Sadakatsiz de sezon arası vereceğini duyurmuştu. Bu sezonun en iddialı yapımlarından biri olan Sadakatsiz çarpıcı konusu ve güçlü kadrosu ile rakiplerinden sıyrılmayı başardı. İlk bölümünden beri reyting listelerini darmadağın eden fenomen dizi sezon finali ile nefesleri kesmeye geliyor.

blank

Başarılı bir doktor olan Asya’nın kocası Volkan ve oğlu Ali ile birlikte mutlu ve huzurlu bir hayat yaşarken başka bir kadının hayatlarına girmesi ile altüst olan hayatına tanık olduğumuz Sadakatsiz’in başrollerinde ise Cansu Dere(Asya), Caner Cindoruk(Volkan), Melis Sezen (Derin), Burak Sergen (Haluk), Özge Özder(Derya), Eren Vurdem(Mert), Yeliz Kuvancı(Bahar), Olcay Yusufoğlu(Serap), Nazlı Bulum(Nil), Gözde Seda Altuner(Gönül), Taro Emir Tekin(Selçuk), Alp Akar(Ali) gibi isimler var.

Önceki Bölümde Neler Olmuştu?

blank

Önceki bölümde Asya Günalan’ın gelişi ile ailesiyle ilgili gerçeklerle yüzleşen Asya için bu süreç hiç de kolay olmadı. Asya hayatıyla ilgili yeni kararlar alırken eski eşi Volkan ise Asya’ya verdiği ondan uzak durma sözünü tutmakta kararlıydı. Ali’nin doğum günü geçmiş ve geleceği şaşırtıcı bir şekilde birbirine bağlarken, doğum günü partisi davetsiz bir misafir ile kaosa dönüştü.

Yeni Bölümde Bizleri Neler Bekliyor?

Diziden gelen yeni fragmanlar ile geçmişe yolculuk yaparken Asya ve Derin arasında da beklenmedik bir yüzleşme gerçekleşecek anlaşılan. Merakla bekliyoruz.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz