Hande Erçel’den Eniştesiyle Samimi Poz! Ablası Gamze Erçel Paylaştı

Aleyna

Haberler

30 Mayıs 2021

Hande Erçel’den Eniştesiyle Samimi Poz! Ablası Gamze Erçel Paylaştı

Türkiye’nin en ünlü kız kardeşleri Hande Erçel ve Gamze Erçel’den yepyeni bir paylaşım geldi. Hande Erçel’in eniştesi Caner Yıldırım ile çektiği poz olay oldu. Ablası Gamze Erçel’in cevabı ise bakın ne oldu.

hande erçel-gamze erçel

Hande Erçel ve Gamze Erçel kardeşler güzellikleri ve olay paylaşımlarıyla sosyal medyayı sallamaya devam ediyor. Kardeşi gibi oyuncuyken kariyerini yarıda bırakıp bir Instagram fenomeni olan Gamze Erçel, yakışıklı eşi Caner Yıldırım ve sevimli kızları Mavi ile kurdukları mutlu ve huzurlu yuva ile takipçilerini adeta büyülüyor. Kardeşi Hande Erçel ile de arasından su sızmayan güzel isimden çok konuşulacak yeni bir paylaşım geldi.

“Ben Mavi’yi Uyutuyordum”

Bildiğiniz gibi güzel oyuncu Hande Erçel’in ablasının eşi Caner Yıldırım ile de arası çok iyi. Ünlü çifti sık sık ziyarete giden Hande Erçel, yeğeni Mavi ile birlikte de epey vakit geçiriyor. Hatta Sen Çal Kapımı’nın sezon finalinden sonra Hande Erçel sevgilisi Kerem Bürsin ile tatile çıktığında ablası Gamze Erçel ve eşi Caner Yıldırım da oyuncu çifte eşlik etmişti. Beraber Maldivler’de uzun bir tatil yapan çiftler bu süreçte iyice sıkı fıkı oldular. Hatırlarsanız, tatil döneminde Hande Erçel ve Gamze Erçel kardeşlerin verdiği pozlar sosyal medyanın gündeminden uzun süre düşmemişti.

hande erçel-gamze erçel

Hande Erçel’den geçtiğimiz saatlerde dikkat çeken bir paylaşım geldi. Güzel oyuncu eniştesi Caner Yıldırım ile kameranın karşısına geçti. Ablasının yokluğunda eniştesiyle esprili bir paylaşım yapan güzel oyuncu o paylaşıma “Gamze yok diye yoksa…” diye bir yorum yazdı. Ablası Gamze Erçel’in bu esprili paylaşıma ise yanıtı gecikmedi. Hande Erçel’in paylaşımını kendi profilinde de paylaşan fenomen isim “Ben Mavi’yi uyutuyordum” diye yorum yazdı. İki kardeş arasındaki eğlenceli atışma ise sosyal medyada kahkaha ile karşılandı.

Benzer Haberler

Sevda 30 Mayıs 2021

İkiniz de çok tatlısınız ve sizi çok beğeniyorum

Yorum Yaz