Survivor’dan Elenen Öykü Çelik Kötü Şanstan Bir Türlü Kurtulamıyor! Şimdi de Yol Ortasında Kaldı

Aleyna

Haberler

15 Nisan 2021

Survivor’dan Elenen Öykü Çelik Kötü Şanstan Bir Türlü Kurtulamıyor! Şimdi de Yol Ortasında Kaldı

Survivor 2021’de yarışan ünlü oyuncu Öykü Çelik, Nişantaşı’nda objektiflere takıldı. Evlilik hazırlığında olan ünlü oyuncunun aracı yolda kaldı. Ortaya komik görüntüler çıkınca Öykü Çelik “Araba durunca bir daha kalkmıyor” diyerek espri yaptı.

öykü çelik-survivor

Benim İçin Üzülme, Yeşil Deniz, Hayat Sevince Güzel gibi projelerden tanıdığımız Öykü Çelik, Survivor 2021’de ünlüler takımında yarışmıştı. Adaya veda eden ünlü oyuncu Survivor’un en sevilen yarışmacılarından biriydi. Eleme nedenini açıklayan ünlü oyuncu, takım arkadaşlarından kimsenin eleneceğini düşünmediğini söylemişti. Öykü zaten elenmez diyerek taktik geliştirmekten dolayı adaya veda ettiğini dile getirmişti.

öykü çelik-survivor

Elendikten sonra yarışma hakkında konuşan ünlü isim “Gittik, geldik. Her şeyi gördünüz zaten. İyiydi ama çok zordu. Beklediğimden çok daha zordu tabii ki ama herkes için öyleydi. Zaten zoru başarmaya gittik. Orada üç küsür ay kalabilmek bile benim için çok büyük bir başarı, oradakiler içinde öyle. Onun için Allah’a hep utandırmadan çıkmak için dua ettim, öyle de olduğunu düşünüyorum” demişti.

“Araba Durunca Bir Daha Kalkmıyor”

İstanbul’a dönen güzel oyuncu, müstakbel eşi İsmail Berhan ile Snob Magazin’in kameralarına takıldı. Nişantaşı’nda sevgilisiyle 62 model Triumph marka bir otomobilde olan güzel oyuncu kısa bir süre yolda kaldı. Kameraları fark eden Öykü Çelik “Araba durunca bir daha kalkmıyor” diyerek espri yaptı.

“Tektaş Değil Gök Taşı”

Yakın zamanda sevgilisi İsmail Berhan’dan evlilik teklifi alan ünlü oyuncunun yüzüğü sosyal medyada olay olmuştu. Yarışmaya gitmeden önce evliliği konuştuklarını dile getiren Öykü Çelik, gazetecilerin tektaşını çektiğini görünce utandığını söylemişti. Yüzüğü hakkında “Tektaş değil gök taşı” yorumlarına kahkaha atan ünlü oyuncu, düğün günü için tam gaz hazırlanmaya devam ediyor.

öykü çelik-survivor

Sete dönmeyi özlediğini de dile getiren Öykü Çelik bir dizi projesinin olduğunun haberini vermişti. Ünlü oyuncu proje kesinleşince ayrıntı vereceğini söyledi.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz