Dedikodu Kazanı: Neslihan Atagül’ün Ahı Seren Serengil’i Vurdu, Pelin Akil’e Oruç Linci, Müge Anlı Milyon Oldu!

Aleyna

Dedikodu Kazanı

15 Nisan 2021

Dedikodu Kazanı: Neslihan Atagül’ün Ahı Seren Serengil’i Vurdu, Pelin Akil’e Oruç Linci, Müge Anlı Milyon Oldu!

Dedikodu kazanını bugün de kaynatmaya başladık! Bakalım 15 Nisan Perşembe günü magazin gündeminde neler yaşanmış? Hazırsanız magazin turumuza başlıyoruz!

1. Seren Serengil Sağlık Durumunu Açıkladı!

Seren Serengil

Geçtiğimiz hafta Söylemezsem Olmaz’ın canlı yayınında fenalaşan Seren Serengil, önce Sapanca’ya ardından da Bodrum’a giderek kendisini doğaya vurdu! Sağlık durumunu da takipçileriyle paylaşmayı ihmal etmedi; 8 gün kadar izin istedim, televizyondan yapımcımdan sağ olsunlar çok anlayışla karşıladılar. Bu süreçte sadece diyet ya da ilaç kullanmak yeterli olmuyor. Günlük rutinine devam edemiyorsun, bedenini yoramıyorsun. Sessizliğe sakinliğe, temiz havaya belki deniz kenarına ya da değişikliğe ihtiyacı oluyor insanın. Bu yüzden Bodrum’a geldim ben iki günlüğüne. Burada hem ozon tedavisi hem de ayurveda sistemini hayatıma sokmak istediğim için iki gün burada kalıp sonra Fethiye’ye geçeceğim ve önümüzdeki Pazartesi ya da Salı inşallah dönmüş olacağım, birlikte olacağız. Çok zor bir süreç geçiriyorum, 46 kiloya düştüm.” Bu arada detaylar için:

2. Müge Anlı 2 Günde Instagram’da 1 Milyon Takipçiye Ulaştı!

Müge Anlı

ATV’nin sevilen sunucusu Müge Anlı sonunda Instagram hesabı açtı! Sonunda çevresinden gelen ısrara dayanamayan güzel sunucunun 2 günde takipçi sayısı tam 1 milyonu geçti. Bugün canlı yayında sevenlerine teşekkür etmeyi ihmal etmeyen Müge Anlı; storylerden kulis dedikodusunu paylaşarak herkesin yüzünü güldürdü. Bu arada detaylar için:

3. Duygu Özaslan’ın “Poposu” Olay Oldu!

Duygu Özaslan

Instagram ve Youtube’un güzel fenomeni Duygu Özaslan yine haterlarının diline düştü! Kilolarıyla sık sık gündeme gelen Duygu, bugün kendisinin poposuna şop uyguladığını iddia eden bir magazin sayfasına cevap vermekten geri durmadı; “Her zaman söylerim, her şeyi bilemeyiz ama bir konu hakkında fikrimizi belirteceksek hele de bir de ithamda bulunacaksak en azından bir düşünmeliyiz. Egzersiz sorasında çoğu harekette popo sıkılır, bazen bel de içeri alınır. Belimin ve popomun içerde olduğu KENDİ PAYLAŞTIĞIM spor videomdan ekran görüntüsü alıp bacağım arkada poz verdiğim fotoğraflarımla karşılaştırmanız benim photoshop yaptığımı değil sizin bilgi eksikliğinizi gösterir. Bu vesileyle öğrenmiş oldunuz, ne güzel :)” Bu arada detaylar için:

4. Ezgi Mola Vegan Olduğunu Açıkladı!

Ezgi Mola

Güzel oyuncu Ezgi Mola Instagram hesabından 6 gündür vegan beslenmeye geçtiğini ve kendini çok daha iyi hissettiğini açıkladı; “Ne güzel uyandım be! Bir sağlık merkezine gittim tam bir hafta önce. Tüm iç organlarım tarandı, bir nevi check-up yapıldı. O günden itibaren haftada iki kez merkeze gidip glutatyon, ozon alıyorum. Lenf masajı yaptırıyorum. Daha bir sürü şey var ama benim için çok zor sandığım ama hiç öyle olmayan bir şey daha yapıyorum. Vegan besleniyorum. Bugün 6’ncı günüm, 7’de uyandım. Bu bir mucizedir. 3-4 gündür 7-8 gibi uyanıyorum.” Bu arada detaylar için:

5. Pelin Akil Oruç Tutmadığı İçin Linç Yedi!

blank

Ünlü oyuncu Pelin Akil, oruç tutmadığı için Instagram takipçileri tarafından linçlendi! Bu linç karşısında sessiz kalmak istemeyen güzel oyuncu story çekerek herkesi hoşgörüye davet etti; “İlaç kullanıyorum, tutamıyorum ama bu benim tercihim de olmayabilir. Ben saygısız bir şey yapmadım. Bir yemek, bir şey yok. Çocuklarıma yaptığım bir şeyi paylaştım.  Her anne çocuklarına yapacak alternatif arıyor. Onun dışında bence tutanlar da tutmayanlara saygılı olursa güzel bir şekilde yaşarız” 

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz