Survivor’ın Yıldızı Mert Öcal Kendall Jenner’a Kafayı Fena Taktı Estetiksiz Fotoğrafını Paylaştı: “Tipim Değil”

Aleyna

Haberler

17 Şubat 2021

Survivor’ın Yıldızı Mert Öcal Kendall Jenner’a Kafayı Fena Taktı Estetiksiz Fotoğrafını Paylaştı: “Tipim Değil”

Survivor yarışmasıyla adını duyuran Mert Öcal, bugünlerde TV8’de “Survivor Panaroma” programında sunuculuk ve yorumculuk yapıyor. Geçtiğimiz sene yarıştığı yarışmada, bu sene yorumculuk yapan Mert Öcal, yakışıklılığı ile pek çok seyircinin kalbinde yer etmeyi başardı.

Elde ettiği takipçi kitlesiyle Twitter’ı da sık sık kullanmaya başlayan Mert Öcal, son iki gündür Kendall Jenner’a fena halde takmış durumda! Kendall ile alıp veremediği nedir bilemiyoruz ancak geçtiğimiz gün Twitter hesabından Kendall Jenner’ın fazla abartıldığını ve Türkiye’de daha güzel kızlar olduğunu iddia eden Mert Öcal, dün akşam ise Kendall’ın estetikli olduğunu ve çocuğunun kendisine benzemeyeceğini söyledi!

2 yıldır gecesini gündüzünü Survivor’a harcayan Mert Öcal’ın neden Kendall Jenner’a bu kadar taktığı muamma, ancak Türkiye’de çok sevildiği ve birçok kadının hayalini süslediği de bir gerçek!

Survivor Sonrası Kısmeti Açıldı!

Survivor’dan önce oyunculuk yapan Mert Öcal çok da tanınmış bir oyuncu değildi. Aslında Mert Öcal’ın filmografisine baktığımız zaman Arka Sokaklar, Savaşçı, Aşk Yeniden, İsimsizler gibi pek çok ünlü yapımda rol aldığını görüyoruz. Ancak bunların hiçbiri başrol değil, Mert Öcal her zaman yardımcı karakterleri canlandırmış.

Mert Öcal’ın yıldızının parlaması Survivor’la gerçekleşti. Bildiğiniz gibi geçtiğimiz sene reyting rekorları kıran Survivor, yarışmacıların büyük bir bölümünü fenomen haline getirdi! Bu isimlerden biri de Mert Öcal oldu. Survivor’dan sonra pek çok dizi ve film teklifi aldığını itiraf eden yakışıklı oyuncu, TV8’de “Survivor Panaroma” programıyla karşımıza çıkmaya devam ediyor.

Kendall Jenner

Yakışıklı oyuncu, Survivor Panaroma’dan arta kalan zamanlarında ise Twitter’da zaman geçiriyor. Son iki günde ise Amerikalı model Kendall Jenner’a kafayı fena halde takmış durumda!

Mert Öcal’ın Hedefinde Yine Kendall Jenner Var!

Sosyal mecraları aktif olarak kullanan Mert Öcal, geçtiğimiz gün dünyaca ünlü model Kendall Jenner hakkında “fazla abartıldığını” söyledi!

Mert Öcal bu açıklamasından sonra birçok tepki aldı.

Ancak Kendall Jenner’la ilgili yorum yapmaya devam etti. Bu sefer de, çocuğunun ona benzemeyeceğini söyleyerek, estetikli ve estetiksiz fotoğrafını paylaştı.

Mert Öcal, kendisine “Sana Kendall’a benzeyen birini bulalım” dediğinde ise “Tipim değil” cevabını verdi.

Mert Öcal artık Kendall’ı salsa mı acaba? Madem tipi de değil…

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz