Söylemezsem Olmaz Sunucularından Şaşırtan Alişan İddiası: “Askere Gitmemek İçin 33 Yaşında Futbola Başladı!”

Aleyna

Haberler

17 Şubat 2021

Söylemezsem Olmaz Sunucularından Şaşırtan Alişan İddiası: “Askere Gitmemek İçin 33 Yaşında Futbola Başladı!”

Türk magazinciliğinin “Yuvarlak Masa Şövalyeleri” Olan Seren Serengil, Arto ve Bircan Bali, Söylemezsem Olmaz programında yine çok konuşulacak iddialar ortaya attı. Bu iddialardan biri de geçtiğimiz hafta yeniden baba olan ünlü türkücü Alişan’la ilgiliydi.

Söylemezsem Olmaz

Geçtiğimiz hafta Söylemezsem Olmaz programında babalığı ve Buse Varol’a karşı harika bir eş olmasıyla yeregöğe sığdırılamayan Alişan, bu hafta “askerlik” konusu yüzünden Arto ve Seren Serengil’in diline düştü.

Alişan’ı Öve Öve Bitiremediler!

Alişan ve Buse Varol

Önceki haftalarda kızı Eliz’i kucağına alan Alişan’ı Seren Serengil ve Bircan Bali Söylemezsem Olmaz programında öve öve bitiremedi. Alişan’ın babalığını ve eşliğini çok beğenen Seren Serengil ünlü türkücü hakkında: ““Ali’nin (Alişan) hakkını neden verelim, çünkü karısına çok iyi bir hamilelik geçirtti, el üstünde tuttu. Ailesine çok düşkün olmasına rağmen kızın her dediği yapılıyor, her istediği alınıyor. Kız hayatında görebileceği en şekilde ve en iyi şartlarda yaşıyor. Çok da iyi ve tanınan bir oyuncu değildi zaten. Ali’yle evlenerek hayatını garanti altına aldı. Ali’yle mutlu ve güzel bir evliliği var. Bence Ali çok iyi bir eş, örnek alınması gerekiyor.” açıklamasını yaptı. Detaylar için:

Alişan’ın Askerlik Mevzusu!

Alişan

Bildiğiniz gibi Söylemezsem Olmaz programında birilerini övmek, bizim kaostan beslenen sunucularımızın pek adeti olan bir şey değildir. Ancak geçtiğimiz hafta babalığı övdükçe övülen Alişan, Söylemezsem Olmaz sunucularının “Çok fazla övdük, biraz da gömmemiz lazım” demesiyle birlikte bugün dalga konusu oldu!

Alişan’ın askere daha geç gitmek için 33 yaşında profesyonel futbolcu olmaya çalıştığını söyleyen Arto, devletin bunu yemediğini ve Alişan’ın uzun dönem askerlik yapmak zorunda kaldığını canlı yayında anlattı. Bircan Bali ve Seren Serengil ise Arto’nun açıklamalarının karşısında oldukça şaşırdı, hatta inanmadı: “Çok değerli bir futbolcudur o. (Alişan için) 33 yaşından sonra yeniden futbola başlamıştır ama ne malesef ki devlet bunu yememiştir ve askere gitmiştir. Çünkü biliyorsun, futbolculara 38 yaşına kadar tecil veriliyordu. Gitti kendini futbolcu olarak yazdırdı 33 yaşında. 36 maçın 12’sinde oynaması gerekiyordu fakat oynayamadı. Alişan mecburiyetten uzun dönem askerlik yaptı. Yoksa Tepecik Sporun gülüydü o! 33 yaşında tekrardan profesyonel futbolcuğa geri dönecekti ama nasip olmadı.” açıklamasını yaptı.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz