Kızı Melisa da Eşlik Etti! Şeyma Subaşı’nın Direk Dansı Videoları Sosyal Medyayı Salladı

Aleyna

Haberler

17 Şubat 2021

Kızı Melisa da Eşlik Etti! Şeyma Subaşı’nın Direk Dansı Videoları Sosyal Medyayı Salladı

Sosyal medya fenomeni Şeyma Subaşı, kendisinden nefret edenler için yeni bir video hazırladı! Direk dansı videoları yine ortalığı yıkacak gibi görünüyor.

Şeyma Subaşı

Sosyal medya fenomeni Şeyma Subaşı, hiç çıkmadığı partilere ve festivallere pandemi nedeniyle mecburi bir ara verdi. Sık sık eğlenmeye de gidiyor tabii. Ama artık ağırlıklı olarak spor ve meditasyon videolarını paylaşıyor. Örneğin, günlerce süren “meditasyon challenge” ve arkasından gelen “Ben dindar bir insanım” açıklaması çok konuşulmuştu.

Şeyma Subaşı

Şeyma Subaşı, dün de “Bir insan gün içinde kaç farklı spor yapabilir?” diyerek bir denemeye girişti! O öyle demedi tabii ki, ama basketboldan ip atlamaya kadar her şeyi yapınca takipçileri bu şekilde yorumladı.

“Sadece bununla yetinemem”

Şeyma Subaşı

Şeyma Subaşı, “15 senedir spor yapıyorum ve çok seviyorum. Bu aletlerle çalışmak göründüğü kadar kolay değil” diyerek spor rutinini paylaştı. Sonra da, bu rutinin ona yetmediğini söyledi: “Sadece yogayla yetinemem. Kendimi daha fazlası için zorluyorum. Bu hafta 10 yıldır yaptığım boksa ve direk dansına da geri döneceğim!

“Haters” İçin Yeni Video!

şeyma subaşı

Şeyma Subaşı, kısa bir boks videosu paylaştı. Ama asıl ilgiyi “haters” ekibi için çektiği direk dansı videoları aldı!

Malum, ülkemizde en nefret edilen insanlardan biri Şeyma Subaşı. Genç yaşta Acun Ilıcalı’yla -o hala evliyken- başlayan ilişkisi nedeniyle çok eleştirildi. Sanki tek suçlu oymuş gibi! Sonra da yaşadığı eğlenceli hayattan nafakaya kadar her şey tepeden tırnağa eleştirildi. Ama bu durum Şeyma Subaşı’nın pek umurunda olmadı. Ya da öyleymiş gibi göstermeye çalışıyor!

Dans videolarından birinde sevimli kızı Melisa da vardı. Anneliği de çok eleştirilen ve sürekli kızını ihmal etmekle suçlanan Şeyma Subaşı, bu videoyla “haters” ekibine bir selam daha çaktı!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz