Hekimoğlu La Casa de Papel’e Özendi! Kendine Yeni Ekip Kuruyor: Hekimoğlu 49. Bölüm Fragmanı

Aleyna

Haberler

5 Mayıs 2021

Hekimoğlu La Casa de Papel’e Özendi! Kendine Yeni Ekip Kuruyor: Hekimoğlu 49. Bölüm Fragmanı

Kanal D’nin sevilen dizilerinden birisi olan Hekimoğlu’nda Ateş yine ilginç çözümler üretmeye devam ediyor. Bu bölümde hastaneye yeni ekip kurmaya çalışan Ateş’ten enteresan yöntemler geliyor. Hekimoğlu 49. bölüm fragmanı yayınlandı!

Hekimoğlu’nda Geçen Hafta

Geçtiğimiz hafta Melis ve Berk telefonda konuştukları esnada bir anda bina çöker ve Melis enkazdan yaralı bir şekilde kurtarılır. Ağır yaralı olan Melis, Hekimoğlu’nun olduğu Valide Atik Hastanesi’ne getirilir. Ateş ise ekibindeki herkesi kaybettiği için henüz yeni bir vaka almaya hiç niyeti yoktur. Fakat bu esnada yapılan tüm müdahalelere rağmen Melis’in ateşi düşürülemez. Böyle olunca da vaka Hekimoğlu’nun dikkatini çeker. Bu arada Melis’in tıbbi dosyası ile gösterdiği bulgular arasında bir uyuşmazlık vardır. Bu eşleşmeme hali Melis’in hayatında herkesten gizlediği bazı şeyler olduğunu ortaya çıkarır. Hatta bunlardan sevgilisi Berk’in bile haberi yoktur.

Yine Bir Vaka Çözülür!

blank

Hekimoğlu ise diğer yandan İpek ve Orhan’ın ekip kurma konusundaki baskıları ile uğraşır. Hatta Hekimoğlu’nun tek başına teşhis koymakta zorluk çekerek bir şekilde ekip kurmaya ikna olacağını düşünürler. Ama işler onların düşündüğü gibi gitmez. Hekimoğlu vakayı çözer. Fakat çıkan sonuç herkes için beklenmedik olur.

Hekimoğlu 49. Bölüm Fragmanı

Hekimoğlu 49. bölümde Ateş yeni ekip oluşturmaya çalışırken dünyaca ünlü La Casa de Papel’in Profesörü gibi adaylara şehir isimleri verir. Adayın birisine Bitlis diğerine Kırklareli adını veren Hekimoğlu’na İpek “Dikkat mi çekmeye çalışıyorsun?” diyerek rest çeker. Ama Ateş’in beklediği başka bir şey vardır.

Benzer Haberler

Ömer 6 Mayıs 2021

Abi bu dizi House M.D. adlı diziden uyarlamadır. Ve bu sahnenin orijinali 2009’da çekildi. Özenme varsa bunu yapan La Case de Papel’dir çünkü daha sonra çıkan bir dizi.

Yorum Yaz