Acun Ilıcalı’dan Duygulandıran Aile Saadeti: Büyük Kızı Banu’nun Doğum Gününü Unutmadı: “İyiki Kızım Oldun!”

Aleyna

Haberler

30 Ocak 2021

Acun Ilıcalı’dan Duygulandıran Aile Saadeti: Büyük Kızı Banu’nun Doğum Gününü Unutmadı: “İyiki Kızım Oldun!”

Acun Ilıcalı’nın en büyük kızı Banu Ilıcalı’nın bugün doğum günüydü! Babası Acun Ilıcalı’yla beraber çalışan ve her fırsatta babasının yanında olan Banu Ilıcalı’nın doğum gününü ilk kutlayanlardan biri de Acun Ilıcalı oldu! Acun Ilıcalı’nın kızının doğum günü için sarfettiği sözler “Aile saadeti” dedirtti.

Acun Ilıcalı’nın Kızlarına Olan Düşkünlüğü

Acun Ilıcalı ve kızları

TV8’in patronu olan Acun Ilıcalı’nın bildiğiniz gibi 4 tane kızı var ve hepsine de çok düşkün. Onların hayallerini gerçekleştirmek için yapmayacağı şey yok, hatta geçtiğimiz aylarda Acun Ilıcalı’nın dijital platformu olan Exxen’de sırf Şeyma Subaşı’yla birlikteliğinden dünyaya gelen Melisa istediği için bir dönemin efsane dizisi Sihirli Annem’i yeni kadroyla tekrardan çekmeye başladı. Bu hareketiyle sosyal medyada eleştirilerin ve goygoyların odağı olsa da; kızları için neleri yapabileceğini hepimiza kanıtlamış oldu.

Acun Ilıcalı ve kızları

Acun Ilıcalı’nın aile durumu birazcık karışık, şu ana kadar toplam 3 evliliğinden 4 kızı var. En büyük kızı Banu Ilıcalı, Efe Ceyhun ile evli ve bir tane çocuğu var. Acun Ilıcalı’nın geçtiğimiz aylarda dede olduğunu bilmeyen yok! Banu Ilıcalı, Acun Ilıcalı’nın Seda Başbuğ ile evliliğinden dünyaya geldi ve bugün 31 yaşına bastı. Babası Acun Ilıcalı kızının doğum gününü unutmadı!

Acun Ilıcalı’dan Doğum Günü Paylaşımı!

Bir süredir iş konusunda istediği sonuçları alamayan Acun Ilıcalı, kızı Banu Ilıcalı’nın doğum günü fotoğrafında oldukça mutlu görünüyor. Anlaşılan TV8’in patronu olan Acun Ilıcalı’yı bozulan işleri ve yarım kalan projeler bile mutsuz etmeye yetmemiş.

Instagram’da kızlarının doğum gününü kutlamayı hiçbir zaman ihmal etmeyen Acun Ilıcalı, Banu Ilıcalı’nın da yeni yaşı için güzel dileklerde bulundu: “Benim ilk göz ağrım, canım kızım, iyi ki doğmuşsun iyi ki benim kızım olmuşsun… Allah herkese senin gibi bir evlat nasip etsin 🙂 Nice mutlu seneleri beraber geçirelim…” açıklamasıyla beraber oldukları bir fotoğrafı takipçileriyle paylaştı.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz