Kırmızı Oda’nın Doktor Ayşe’si Meriç Aral Diziye Böyle Veda Etti: “Bütün gün gerginlik yaşadım”

Aleyna

Haberler

30 Ocak 2021

Kırmızı Oda’nın Doktor Ayşe’si Meriç Aral Diziye Böyle Veda Etti: “Bütün gün gerginlik yaşadım”

Bu sezonun en sevilen işlerinden “Kırmızı Oda”nın başrol oyuncularından Meriç Aral diziden ayrıldı. Tüm ekip ünlü oyuncuyu ayakta uğurladı.

Bu sezon ekranları kasıp kavuran dizilerden biri de “Kırmızı Oda”. Cuma günleri TV8’de yayınlanan dizi, bir psikiyatri kliniğinde geçiyor. Dizideki terapi seanslarıyla beraber izleyici de bir arınma yaşıyor. Binnur Kaya’nın dizideki karakterinin dillere pelesenk olan sözleri gibi, “meğer ne çok acı biriktirmişiz içimizde!

Genellikle konuk oyuncularla yürütülen terapi seanslarını konu alan dizinin daimi kadrosunda ünlü oyuncu Meriç Aral da vardı. Kliniğin genç psikiyatrı Ayşe’yi oynayan oyuncu büyük beğeni topluyordu. Daha önce “Söz” dizisinde beraber oynadığı partneri Burak Deniz’le bu dizide de bir araya gelmeleri seyirciyi mutlu etmişti. Ancak Meriç Aral dün akşam yayınlanan bölümde diziye veda etti.

“Bu hikayede yanan Ayşe oldu”

“Kırmızı Oda”nın son bölümünde tüm doktorlar toplanıp Meriç Aral’ın oynadığı Doktor Ayşe karakteri için bir veda yemeği düzenledi. Veda sahnesi izleyiciye duygusal anlar yaşattı. Özellikle Burak Deniz ve Meriç Aral’ın karakterlerinin bu dizide de kavuşamaması seyircileri üzdü. İzleyiciler “Bu hikayede yanan Ayşe oldu” diye isyan etti!

Görünen o ki, Meriç Aral’ın vedası sette de duygusal anlar yaşanmasına neden olmuş.

“Bu anın gerginliğini yaşadım”

“Kırmızı Oda” ekibi, başrol oyuncularından Meriç Aral’ı pastalar ve alkışlarla uğurladı. Dizinin yönetmeni Cem Karcı’nın paylaştığı videoda Meriç Aral’ın da ne kadar duygulandığı gözlerden kaçmadı.

Bütün gün bu anın gerginliğini ve heyecanını yaşadım” diyerek veda etmenin zorluğunu anlatan Aral, tüm ekibe teşekkür etti. Aral için tüm ekip arkadaşları sosyal medya üzerinden veda mesajları attı. Aral ise kendi çektiği videolardan bir kolaj oluşturarak diziye veda etmeyi tercih etti.

Meriç Aral’a yeni projelerinde başarılar diliyoruz. Kim bilir, belki de bir dahaki projelerinde Burak Deniz’le yine partner olur ve bu kez kavuşurlar!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz