Sivri Diliyle Nam Salan İrem Derici ve Arto Arasında Bi’Garip Şeyler: “Ben Onu Arkadaş Olarak Seviyorum!”

Aleyna

Haberler

30 Ocak 2021

Sivri Diliyle Nam Salan İrem Derici ve Arto Arasında Bi’Garip Şeyler: “Ben Onu Arkadaş Olarak Seviyorum!”

Söylemezsem Olmaz programının sivri dilli sunucusu Arto Dalga ve ünlü şarkıcı İrem Derici arasında neler oluyor? İrem Derici’nin, “Arto Dalga” baskılı tişörtü ortalığı karıştırdı.

Arto’dan İrem Derici Çıkışı!

Bildiğiniz gibi magazin kelimesiyle özdeşleyen Seren Serengil’in en yakın arkadaşlarından biri Arto Dalga, beraber gıybetin dibine vuran ikili Beyaz TV’de Söylemezsem Olmaz programında da beraber sunuculuk yapıyor. Hem Seren Serengil’in hem de Arto’nun dili oldukça sivri olunca hergün onlarca kişiye ağır eleştiriler yapmaktan geri durmuyorlar. Hatta bazen atıştıkları ve aralarının limoni olduğu da oluyor.

Arto ve Seren Serengil

Sivri diliyle sevilen şarkıcı Arto, bugün Instagram’dan paylaştığı fotoğraf ile herkesi şaşırttı. Fotoğrafta İrem Derici ve Arto ikilisini görüyoruz. Ancak alıştığımızdan farklı bir şekilde. İrem Derici, Arto’yu giydiği tişörte bastırmış! Yüzünden de oldukça memnuniyetsiz olduğunu anlıyoruz. Aslında bu fotoğraf yeni değil ama Arto’nun neden şimdi bunu gündeme getirdiğini merak ediyoruz.

Fotoğrafı paylaşırken: “Şoook ünlünün aşkı!! Bana aşık benim için tshirt yaptırmış ama ben onu arkadaş gibi seviyorum! Fikirlerinizi alayım İrem Derici’yle ilgili” açıklamasıyla işi goygoya vurmayı ihmal etmiyor. Kısa sürede fotoğrafa oldukça fazla yorum geldi. Bilin bakalım bu yorumlardan biri kime aitti? Evet, İrem Derici! Arto’ya “Hastayım Sana” yazarak aşkını(!) cümle aleme duyurdu

İrem Derici yorum

Bir diğer yorum ise İzzet Çapa’ya aitti: “Bir an için çocuğunuzun nasıl biri olacacağını düşündüm. Korktum ve düşünmekten vazgeçtim” diyerek hem laf soktu hem de güldürdü!

İzzet Çapa yorum

İzzet Çapa’ya bir cevap da İrem Derici’den geldi: “Bu darbe bizi 10 sene geriye götürür”

blank

Geçmişte sık sık atışan İrem Derici ve Arto Dalga ikilisi buzları eritmiş ve birbirleriyle dalga geçmeye başlamış bile.

Arto Dalga VS İrem Derici

En az kankası Seren Serengil kadar sansasyon ve kaos seven Arto, geçtiğimiz yıllarda İrem Derici hakkında ağır eleştiriler yapmıştı. 2017 yılında İrem Derici’den Business class uçak biletinin parasını istemişti örneğin:

Arto tweet
Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz