Bu Kadarı da Fazla! Leyla ile Mecnun’un Leyla’sı Deniz Işın’ı Yine Delirttiler: “Küfür Ederim Bak…”

Aleyna

Haberler

3 Ağustos 2021

Bu Kadarı da Fazla! Leyla ile Mecnun’un Leyla’sı Deniz Işın’ı Yine Delirttiler: “Küfür Ederim Bak…”

Ünlü oyuncu Deniz Işın, şu sıralar pek çok iddialı projenin başrolünde oynama fırsatı buldu ve setten sete koşturuyor. Ama o projelerden çok, sosyal medyaya da yansıttığı isyanlarıyla gündeme geliyor!

Deniz Işın

Deniz Işın, aslında bir mühendisken tüm hayatını değiştirip hayallerinin peşinden koşmaya karar veren bir oyuncu. Bu azminin ve kararlılığının ödülünü de çok kısa süre içinde aldı zaten! “İyi Günde Kötü Günde” ve “Sefirin Kızı” gibi dizilerle dikkati üzerine çeken Deniz Işın, asıl patlamasını geçtiğimiz sezonun en çok konuşulan dizilerinden “Masumiyet” ile yaptı. Dizi sadece 13 bölüm sürse de, genç kadrodaki İlayda Alişan, Serkay Tütüncü ve Deniz Işın için fırsat kapılarını sonuna kadar açtı. Hatta Deniz Işın asıl karlı görülen isimler olan Serkay Tütüncü ve İlayda Alişan’ı bile sollamayı başardı.

Setten Sete Koşuyor

Deniz Işın

“Masumiyet” biter bitmez, Deniz Işın’ın heyecanla beklenen “Leyla ile Mecnun”un yeni Leyla’sı olacağı açıklandı. Bir dönemin fenomen absürt komedi dizisi için mizah anlayışı daha yatkın biri bulunamazdı! Bir yandan da Sarp Bozkurt’la çektiği YouTube dizisi BluTV’ye “terfi” eden ve orada da başrol oynayan Deniz Işın, sinema filmleriyle de anlaşınca yoğunluktan kafasını kaşıyacak vakit bulamaz oldu! Buna rağmen, sosyal medyadaki atarlı paylaşımlarını da eksik etmedi.

“Küfür ederim…”

Deniz Işın

Sosyal medyada oldukça aktif olan Deniz Işın, genelde ofansif bir mizah anlayışıyla çektiği eğlenceli videoları paylaşıyor. Ama onun sarkastik tarzı Türkiye şartlarına pek uymadığı için büyük problemler çıkabiliyor! Paylaşımları ve söylemleri sık sık eleştirilen Deniz Işın, zaman zaman isyan etmekten kendini alamıyor. Ama son isyanı bambaşkaydı! Birkaç gündür devam eden ve kontrol edilemeyen orman yangınları yüzünden hepimiz gibi Deniz Işın’ın da sinirleri harap oldu. Ama bu konuda onu suçlayanlar da vardı!

Deniz sen de çok hassassın ama” cümlesini duyunca deliren ünlü oyuncu, “Gerçekten küfür ederim bak. Günlerdir ormanlar, insanlar, hayvanlar ölüyor. Tecavüzler, cinayetler oluyor, yemin ederim ne yapacağımı bilmiyorum, küfür ederim” diyen Deniz Işın, duygulara tercüman oldu gerçekten de!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz