Bu Kez Sevgilisiyle Dalga Geçti! Demet Özdemir’in Acımasız Esprilerinin Hedefinde Oğuzhan Koç Vardı

Aleyna

Haberler

30 Nisan 2021

Bu Kez Sevgilisiyle Dalga Geçti! Demet Özdemir’in Acımasız Esprilerinin Hedefinde Oğuzhan Koç Vardı

Ünlü oyuncu Demet Özdemir, birbirinden eğlenceli Instagram paylaşımlarıyla takipçilerini güldürmeye devam ediyor. Acımasız esprilerinin hedefinde bu kez sevgilisi Oğuzhan Koç vardı!

Demet Özdemir

Demet Özdemir, iki sezondur “Doğduğun Ev Kaderindir” dizisinde başrol oynuyor. Dr. Gülseren Budayıcıoğlu’nun ekranı esir alan psikoloji temasının bir ürünü olan dizinin bu sezon biteceği konuşuluyor. Böylece, ilk kez bir dram dizisinde başrol oynayan ve tam not alan Demet Özdemir de başka sulara yelken açacak! Hayranları onun dramda devam etmesini değil, pozitif enerjisi ve komik halleriyle cuk oturduğu romantik komedilere dönmesini istiyor. Demet Özdemir ne planlıyor onu bilen yok! Ama komediyi çok özlediğini sanmıyoruz, gerçek hayatta alasını yapıyor zaten!

Günün büyük çoğunluğunu sette geçiren Demet Özdemir, çoğu oyuncu gibi şikayet etmek yerine işi mizaha vuruyor. Uzun bekleme ve hazırlık sürelerinde set ekibinin enerjisini yükseltmek için elinden geleni yapıyor. Esprileri, kullandığı Instagram filtreleri ve kendisiyle dalga geçebilmesiyle settekilerin de gönlünde taht kuruyor.

Zaman zaman acımasız esprileri de olmuyor değil!

Bugün sete kısa bir mola veren Demet Özdemir, espriye ara vermedi!

Özel Harekat Modunu Açtı

Oğuzhan Koç ve Demet Özdemir

Demet Özdemir, geçtiğimiz yılın son aylarından beri ünlü müzisyen ve oyuncu Oğuzhan Koç’la beraber. Bu ilişkinin çok daha önceye dayandığını söyleyen de var. Oğuzhan Koç eski sevgilisi Yağmur Tanrısevsin’den ayrıldığı anda birlikte görüntülendiler çünkü! Bu söylentiler gerçek mi, yoksa iddialar tekrarlana tekrarlana bir süre sonra gerçeğe mi dönüştü, bilen yok.

Ama en başta yadırganan ve çok eleştirilen çift artık çok seviliyor ve uyumlu bulunuyor. Yaptıkları espriler bile birbirine benziyor, tencere yuvarlanmış kapağını bulmuş! Buldukları her boş zamanı birbirleriyle geçiren ve çok eğlenen çift, bugün yine birlikteydi. Hem de özel harekat moduyla!

Çifte kumrulara nice eğlenceli günler diliyoruz!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz