Tarkan’dan Yıldız Tilbe’ye Şok Eden Cevap: Sen Topu Başkasına At!

Aleyna

Haberler

2 Mayıs 2021

Tarkan’dan Yıldız Tilbe’ye Şok Eden Cevap: Sen Topu Başkasına At!

Ünlü şarkıcı Yıldız Tilbe, yeni bir akım başlattı. Sokağa çıkma yasakları boyunca kah sosyal medya üzerinden, kah balkonda canlı canlı şarkı söyleyerek, sevenlerine adeta şölen yaşatan Tilbe, tüm müzisyenleri davet etti.

Yıldız Tilbe’den Yeni Akım!

Tam kapanma süresi boyunca hem kendini hem hayranlarını eğlendirmek isteyen Yıldız Tilbe, dün sosyal medya hesabında bir video paylaştı. Tarkan’ın ‘Kış Güneşi’ şarkısını seslendiren Yıldız tilbe, video’nun sonunda Tarkan’a seslendi.

Topu Tarkan’a Attı!

Türkiye’nin en güçlü seslerinden Yıldız Tilbe, şarkıyı bitirdikten sonra ‘Tarkan topu sana attım, sen de kime istiyorsan ona at!’ sözleriyle, megastar Tarkan’ı da başlattığı akıma dahil etmek istedi. Ünlü şarkıcı ‘Bir top da Orhan Baba’ya atmak isterdim ama sanırım tek top hakkım var’ diye ekledi.

Tarkan’dan Beklenen Cevap Gelmedi!

blank

Videoyu gören Tarkan, Yıldız Tilbe’nin başlattığı bu akıma katılmayı nazik bir dille reddetti. Cevabını yazılı olarak paylaşan Tarkan, gönderisinde ‘Yıldız’ım sen benim kıymetlimsin. Seni çok severim ve geri çevirmek hiç istemem ama bu challange’ınnasıl bir amaca hizmet edeceğini pek anlamadım doğrusu ve bir parçası olmak da gelmedi içimden, ne yalan söyleyeyim. O yüzden sen en iyisi topu benden geri al, bir başkasına atıver.’ ifadelerine yer verdi.

Hiç Beklemiyordu!

blank

Ünlü şarkıcı Yıldız Tilbe, Tarkan’dan gelecek red cevabını hiç beklememiş olacak ki cevabı olabildiğince kısa tuttu. Tarkan’ın gönderisine yalnızca ‘Teşekkür ederim.’ şeklinde cevap veren Tilbe, belli ki Tarkan’ın cevabına alındı, ancak nezaketi elden bırakmadı.

Akıllarda Soru İşareti Kaldı!

blank

Tarkan’ın red cevabından sonra akım devam edecek mi, yoksa başladığı hızla bitecek mi bilmiyoruz. Ancak devam ederse Yıldız Tilbe’nin megastar Tarkan’dan geri aldığı topu kime atacağı merak konusu.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz