Tatil mi Çekim mi? Ada Masalı’nın Poyraz’ı Alp Navruz’dan Akılları Baştan Alan Paylaşım!

Aleyna

Haberler

5 Temmuz 2021

Tatil mi Çekim mi? Ada Masalı’nın Poyraz’ı Alp Navruz’dan Akılları Baştan Alan Paylaşım!

Ada Masalı hayatımıza bomba gibi girdi. Hem konusu, hem kadrosu hem de ortamı ile çok beğenilen dizi, kısa sürede reytingleri alt üst etti.

Başrollerini Alp Navruz ve Ayça Ayşin Turan’ın paylaştığı dizinin yapımcılığını Ay yapım üstlenirken yönetmen koltuğunda Ali Bilgin oturuyor. Senaryosu ise Yelda Eroğlu ve Yeşim Çıtak tarafından kaleme alınıyor.

Konusu Bir Hayli İlgi Görüyor

blank

Tokyo’da açıkacak ofisin başına geçmek için patronunun şartını kabul eden ve Poyraz hakkında onu zor duruma düşürecek bir gerçek bulmak için Kırlangıç adasına gelen Haziran, istemeden Poyraz’ı içinden çıkılmaz bir duruma soktu. Patronu tarafından kandırıldığını anlayan Haziran, hatasını telafi etmek için ninelerinin ortak mülkü olan eski binayı onararak butik otel olarak işletmek ve bu sayede Poyraz’a verdiği zararı da telafi etmek için bir adım attı.

blank

Böylece ortak olan Poyraz ve Haziran arasında bir aşk filizlendi. Ancak ikisi de bunu kendilerine bile itiraf edemedikleri için didişip durdular. Böylece ortaya izlemesi son derece keyifli bir dizi çıktı. Geçtiğimiz hafta 3. bölümü ile ekrana gelen Ada Masalı’nın yeni bölümü seyirciler tarafından merak konusu oldu.

Çekimler Tatil Gibi Geçiyor!

blank

İzleyiciler yeni bölümün neler getireceğini merak ededursun, Ada Masalı ekibi çekimlere devam ediyor. Kısa sürede birçok hayran edinen Alp Navruz ve Ayça Ayşin Turan’ın sosyal medya paylaşımları hem dizinin hem de oyuncuların takipçileri tarafından büyük ilgi görüyor.

blank

Alp Navruz’un bugünkü paylaşımı ise takipçilerine “Tatilde mi yoksa çekimde mi?” sorusunu sordurdu. Teknede paylaştığı fotoğrafla karizmasını da ortaya koyan ünlü oyuncunun paylaşımı sosyal medyada olay oldu. Fotoğrafı “Repo gibi” notu ile paylaşan Alp Navruz’un rol arkadaşı Ayça Ayşin Turan’dan ayrı oluşu dikkat çekti. Ayça Ayşin Turan ise izinli olduğu günü bir başka fotoğrafla, dinlenerek geçirdiğini ifade etti.

blank
Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz