Sabahların Sultanı Seda Sayan Estetiğe Doyamadı: Bakalım Bu Sefer Ne Yaptırdı?

Aleyna

Haberler

5 Temmuz 2021

Sabahların Sultanı Seda Sayan Estetiğe Doyamadı: Bakalım Bu Sefer Ne Yaptırdı?

Sabahların Sultanı Seda Sayan, geçtiğimiz aylarda yaptırdığı estetik müdahalelerle bir hayli konuşulmuştu. Bu gün yine estetisyeninin kliniğini ziyaret eden Seda Sayan’ın bu sefer hangi, müdahaleyi yaptırdığı merak konusu oldu.

Yeni Projesi Demet Akalın ile Arasını Bozdu!

Demet Akalın ve Alişan’ın sunduğu Demet ve Alişan ile Sabah Sabah programı henüz final yapmadan yeni sezon için kanal ile anlaşan Seda Sayan, bu haberi final günü Demet Akalın’a verince ortalık karışmıştı. İkili arasında başlayan tartışma, ipleri tamamen koparmaları ile sonuçlanmıştı.

Sezon Başlamadan Miami’nin Tadını Çıkardı

Tartışmanın ardından yakın arkadaşı Safiye Soyman ile birlikte tatil için Miami’deki evine gitti. Okyanusta dalgalara karşı koyarken çekilen videosunu sosyal medya hesabında takipçileri ile paylaşan Seda Sayan’ın yıllara meydan okuyan fiziği çok beğenildi.

Proje Detayları Kesinleşti!

blank

Tatil dönüşünde görüşmelere başlayan Seda Sayan, geçtiğimiz haftalarda Star Tv ve Global Medya ile yaptığı toplantı sonrasında paylaştığı fotoğrafla yeni sezon projesinin kesinleştiği sinyalini verdi. Sonuçtan memnun görünen Seda Sayan’ın mutluluğu yüzüne yansıdı.

Geçen Sezon Yaptırdığı Fransız Askısı Çok Konuşuldu

blank

Geçtiğimiz sezon Gelinim Mutfakta programının sunuculuğunu yapan ünlü şarkıcı, yüzüne fransız askısı yaptırmış, operasyonun yeni olması sebebiyle burnunun alt kısmında şeffaf bir bantla ekrana çıkmıştı. Seda Sayan’ın o görüntüleri çok konuşulmuş,sosyal medyada bir hayli yorum yapılmıştı.

Estetik yüzünden yüzünün zarar gördüğü söylenen Seda Sayan, Fransız askısı yaptırdığı ve bu yüzden burnunda bant olduğunu söyleyerek duruma açıklık getirmişti. Ünlü şarkıcının iyileştikten sonraki görüntüsü ise oldukça beğenilmişti.

Serap Paköz de Seda Sayan’a Uydu!

blank

Seda Sayan’ın sonuçtan memenun kalması üzerine meslektaşı Serap Paköz de Sayan’ın doktoruna giderek aynı işlemi yaptırmış, operasyon sonrası görüntüsünü ise “Benim Seda’dan neyim eksik” notuyla paylaşmıştı.

Bakalım Bu Sefer Ne Yaptırdı?

blank

Seda Sayan bu gün tekrar doktorunun kliniğinden paylaşım yaptı. Kadırgalı’nın bu paylaşımı “Yine mi estetik yaptıracak?” sorusunu akıllara getirdi. Yeni sezon ve yeni program öncesi, Seda Sayan’ın kendisini bakım kampına aldığı düşünüldü. Bakalım Sabahların Sultanı’ndan önümüzdeki günlerde yeni görüntüler gelecek mi?

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz