Ne Hadise Ne de Diğerleri Bir Türlü Baş Edemedi! Sezen Aksu Yine Gençleri Ezdi Geçti

Aleyna

Haberler

5 Temmuz 2021

Ne Hadise Ne de Diğerleri Bir Türlü Baş Edemedi! Sezen Aksu Yine Gençleri Ezdi Geçti

Sonunda beklenen oldu. Yaz aylarının gelmesi ile birlikte müzik piyasasında birçok isim yepyeni şarkılar ve albümlerle dinleyicileri ile buluştu. Ama bunlardan bazıları Haziran ayının en çok dinlenilenleri olmayı başardı. İşte Youtube Music Charts verilerine göre Haziran ayında en çok dinlenenler!

Haziran Ayı Onları Sevindirdi

Beklenen oldu ve Haziran ayı içerisinde Youtube’da “Şarkıları en çok dinlenen ve klipleri izlenen pop sanatçıları” sonunda belirlendi. Youtube Music Charts’ın verilerine göre Haziran ayı içerisinde Youtube’da en çok dinlenen isimler Sezen Aksu, Buray, Tuğçe Kandemir ve Hadise oldu. Haziran’da şarkıları en çok dinlenen pop yıldızları arasında yer alan Sezen Aksu yine birinciliği elinde tutan isim oldu.

Hadise Yine Hadise Yarattı

Pop kategorisinde göze çarpan en önemli detay Buray’ın “Alaz Alaz” şarkısı ile gösterdiği başarı ve yeni projesi için son dakikaları sayarak listelerdeki yerini koruyan Tuğçe Kandemir. Bu iki ismin yanı sıra “Hay Hay” şarkısı ile çıkış yapan Hadise de Haziran ayının en çok dinlenenleri arasında. Ayrıca başarılı sanatçı şarkısına Evelyn Francis Mchale’den esinlenerek yapmış olduğu kliple kısa sürede oldukça iyi tıklanma rakamlarının da sahibi oldu.

Her Zaman Birinci

blank

Fakat tüm bu yeni isimlerin yanı sıra Sezen Aksu yine tacını kimselere bırakmadı. Her zaman pop müzik sıralamalarının en başında olmayı başaran Aksu, Haziran ayında da ne gençleri ne de kendi yaşıtlarını geride bırakmayı başardı.

Muud’a Göre En Çok Dinlenenler

blank

Türk Telekom’un yenilikçi dijital platformu olan Muud’a göre ise Haziran ayında en çok dinlenen yerli albümler arasında Uzi’nin “Kan” albümü ve Ebru Yaşar’ın “Gel de Sevme” albümleri geliyor. Uzi ve Ebru Yaşar’ı takip eden isim ise Zeynep Bastık ve “Zeynodisco” albümü. En çok dinlenen single listesinde ise Yalın’dan “Yaz Gülü”, Uzi’den “Krvn” ve Derya Uluğ’dan “Kanunlar Gibi” ilk üçte yer aldı.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz