Tek Marifeti Yemek Yapmak Değil! MasterChef’in Sempatik Yüzü Danilo Zanna’nın Bu Yeteneğini İlk Kez Göreceksiniz

Aleyna

Haberler

9 Temmuz 2021

Tek Marifeti Yemek Yapmak Değil! MasterChef’in Sempatik Yüzü Danilo Zanna’nın Bu Yeteneğini İlk Kez Göreceksiniz

Sevilen yarışma “MasterChef”in sempatik şefi Danilo Zanna, yıllardır Türkçeyi doğru düzgün öğrenememesiyle meşhur. Ama son paylaşımlarından biri, tam tersine, öğrenme hızının şaşırtacak kadar iyi olduğunu gösterdi!

Danilo Zanna

TV8’in ve Exxen’in sevilen yarışması “MasterChef”, 2018’de başlayan yayın hayatına giderek artan izlenme oranları ile devam ediyor. İlk olarak 2011’de ekrana gelen yarışma, o dönemlerde çok da ilgi görmedi ama 2018’de bomba gibi geri döndü. 2019’da jüriye İtalyan şef Danilo Zanna’nın da katılmasıyla program iyice şenlendi! Danilo Zanna’nın bir türlü düzeltemediği kırık Türkçesi ve tam bir keyif insanı olması, “MasterChef”e bambaşka bir hava kattı.

Dünya mutfaklarını öğrenmek için çıktığı yolculukta Türkiye’ye de uğrayan Danilo Zanna, eşi Tuğçe Demirbilek’le tanışınca hayatını değiştirdi. Türkiye’ye yerleşen Danilo Zanna, açtığı restoranla televizyon programlarının dikkatini çekti. Derya Baykal’ın programıyla başlayan ekran macerası, Zahide Yetiş, “Elin Oğlu” ve “MasterChef”le devam etti. Bu sempatiklik oldukça “MasterChef”ten ötesine geçeceğini de düşünmek zor değil!

“Benim Türkçe uçuyor”

Ama Danilo Zanna’yla ilgili yıllardır çözülemeyen büyük bir sorun var. Ünlü şef bir Türk’le evlenip yıllarca Türkiye’de yaşamasına rağmen, bir türlü doğru düzgün Türkçe konuşamıyor! En azından aksanından kurtulması imkansız gibi görünüyor. Kırık Türkçesi “MasterChef”te ve sosyal medyada da sık sık espri konusu edilen ünlü isim, aslında ne kadar hızlı öğrenen biri olduğunu son paylaşımıyla ortaya koydu.

Danilo Zanna, bir Türkçe dersine katılarak birkaç hafta sonra Türkçe dersi verecek hale geldiğini paylaştı. Her zamanki esprili tarzıyla “Benim Türkçe uçuyor” diyen Danilo Zanna, “İstesem neler yaparım” mesajını da vermiş oldu. Bu alışılmadık halleri takipçilerini hem çok güldürdü hem de epey şaşırttı. Bakarsınız, seneye bülbül gibi şakıyan bir Danilo Zanna görürüz!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz