Takipçileri Yerden Yere Vurdu! Berfu Yenenler Son Paylaşımı Yüzünden Rezil Oldu

Aleyna

Haberler

9 Temmuz 2021

Takipçileri Yerden Yere Vurdu! Berfu Yenenler Son Paylaşımı Yüzünden Rezil Oldu

Sosyal medya fenomeni ve Eser Yenenler’in eşi Berfu Yenenler, komik videoları ve paylaştığı yararlı ürünlerle büyük bir takipçi kitlesi kazandı. Ama son paylaşımıyla baltayı taşa vurdu, eleştiriler durmak bilmedi!

Berfu Yenenler

Berfu Yenenler, ilk olarak “Miss Turkey 2015” güzellerinden biri olarak hayatımıza girdi. Bir yandan da endüstri mühendisliği okuyan Berfu Yenenler, yarışmadan sonra birkaç oyunculuk seçmesine katılsa da eğitimine devam etmeyi tercih etti. Tekrar kameraların ona dönmesi ise ünlü oyuncu ve sunucu Eser Yenenler’le yaşadığı aşk sayesinde oldu. Gözlerden uzak bir aşk yaşayan ve kısa süre içinde evlenmeye karar veren çift, iki yıllık evliliklerine iki çocuk ve mutlu bir aile hayatı sığdırmayı başardı. En önemlisi, Berfu Yenenler de eşi kadar ünlü oldu!

Berfu Yenenler Eser Yenenler

Pandemi sırasında evlere kapanınca eşi Eser Yenenler’in videolarına dahil olmaya başlayan Berfu Yenenler, kendisine ait bir YouTube kanalı açmaya karar verdi. Çoğu çok sevilen ve trendlere giren videoları sayesinde, karantinada sosyal medyadan en iyi faydalanan kişilerden biri oldu. Bu konuda bir ödül bile aldı! Kısa sürede hem Instagram’da hem de YouTube’da yüz binlerce takipçiye erişen Berfu Yenenler, bir yandan da ürün tanıtımı ve reklam iş birlikleri yapmaya başladı. Genelde isabetli seçimler yapsa da, son reklamında baltayı taşa vurdu!

Sürüyormuş Gibi Yaptı

Dikkatli takipçileri, son paylaşımlarında bir saç kremi tanıtan Berfu Yenenler’in aslında kremi saçına sürmediğini fark etti. Haliyle de olaylar büyüdü!

Normalde o saç kremini sürünce saçın videodakinden çok daha değişik bir hal aldığını söyleyen takipçiler, Berfu Yenenler’den kendisinin de kullandığı ürünleri tanıtmasını istedi. Paylaşımın altı, “Süreyya Hanım’ın muhteşem değişimi“, “Değişen tek şey Berfu’ya olan güvenim“, “Dalga mı geçiyorsun?“, “Arkadaki ağaçlar daha iyi oynamış” gibi yorumlarla doldu. Galiba, her influencer bir gün böyle bir kaza yaşayacak!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz