Tutarsızlıkta Bir Dünya Markası! Esra Erol Arkadaşı Hatice Şendil’e Verdiği Sözü Tutamadı

Aleyna

Haberler

9 Temmuz 2021

Tutarsızlıkta Bir Dünya Markası! Esra Erol Arkadaşı Hatice Şendil’e Verdiği Sözü Tutamadı

Ünlü sunucu Esra Erol, son yılların en stresli ve yoğun geçen televizyon sezonlarından birini atlatmayı başardı. Kısa süre önce ailesiyle tatile çıkan sunucu, son paylaşımıyla verdiği bir sözü tutamadığını da göstermiş oldu.

Esra Erol

Ünlü sunucu Esra Erol, bir zamanlar herkesin dalga geçtiği bir kanalda evlilik programı yapan bir isimdi. Ama o kadar başarılı oldu ki, o dalga geçilen programı bütün kanallar yapmaya başladı! Yine de, Esra Erol’un başarısından bir şey eksilmedi, diğer programlar da “Esra Erol programı” olarak anılmaya başlandı. 2017’de bir KHK ile evlilik programlarını yayınlamak neredeyse imkansız hale gelse de, ünlü sunucu yine pes etmedi. Bu kez, en büyük rakibi Müge Anlı gibi kayıpları bulmaya başladı. Ama Esra Erol işin polisiye yanındansa duygulara oynamayı tercih etti ve farkını ortaya koydu.

Pandemi yüzünden son yılların en yoğun tempolu ve en stresli sezonunu atlatan “Esra Erol’da”, 2-3 hafta önce sezon finali yaptı. Esra Erol da bir süre dinlenip dünyalar tatlısı oğullarına vakit ayırdı. Şimdi de eşi Ali Özbir ve oğulları Ömer Erol ve İdris Ali’yle Ege’nin yolunu tuttu. Sık sık tatil yaptıkları yerlerden fotoğraf paylaşan Esra Erol, hak ettiği huzuru nihayet doyasıya yaşamaya başladı. Ama arkadaşı ve ünlü oyuncu Hatice Şendil’e verdiği tavsiyeye uymayınca olanlar oldu!

“Yediklerine dikkat et”

Anlaşılan o ki, Esra Erol, öğretici tavrını ve tavsiyelerini sadece programdaki konuklarına göstermiyor! Sık sık arkadaşlarına verdiği tavsiyelerle de gündeme gelen Esra Erol, Hatice Şendil’e de yediklerine dikkat etmesi gerektiğini söyledi. Ama plaj keyfi yaparken içtiği şey onun bu tavsiyeye uymadığını gösterdi!

Esra Erol story

İçkisini paylaşıp, ” ‘Yediklerine dikkat et’ dedikten sonra ben” diyen Esra Erol, takipçilerini çok güldürdü. Ama Hatice Şendil onlar kadar gülmüş müdür, bilemiyoruz!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz