Dedikodu Kazanı: Seren Serengil Virüslüyken Canlı Yayına mı Çıktı? Melis Sezen’den Şok İtiraf!

Aleyna

Dedikodu Kazanı

4 Nisan 2021

Dedikodu Kazanı: Seren Serengil Virüslüyken Canlı Yayına mı Çıktı? Melis Sezen’den Şok İtiraf!

Dedikodu kazanı bugün de fokurdamaya başladı! Bakalım 4 Nisan Pazar günü sokağa çıkma kısıtlamasında ünlülerimiz neler yapmış. Hazırsanız magazin turumuz başlıyooor.

1. Bircan Bali’nin Koronavirüs Korkusu!

Bircan bali

Söylemezsem Olmaz’ın sunucusu ve yorumcusu Bircan Bali, bugün Instagram’dan paylaştığı bir açıklama ile bundan sonra arkadaşlarının kendisini hiçbir yere çağırmamasını ve Koronavirüs’ten korktuğunu ifade etti; “Arkadaşlar yanlış anlamazsanız ve kusura bakmazsanız bu saatten sonra Covid-19 sebebi ile kimse beni bir yere davet etmesin (gitmeyince gönül koyuyorsunuz) ve bir süre de kimseyle görüşmeyelim. Gittikçe daralan bu çember beni oldukça gerdi. Çevremde kiminle konuşsam Covid pozitif. Ben iyiyim evet, Covid’li değilim ama bebeğim var dikkatli olmam lazım. Beni bir süre unutun canlarım!” Bu arada detaylar için:

2. Seren Serengil “Daha Önce Virüs Kaptım” Dedi Kafalar Karıştı!

Seren Serengil ve Arto

Bildiğiniz gibi güzel yorumcu Seren Serengil geçtiğimiz gün Söylemezsem Olmaz’ın reklam arasında fenalaştı ve hastaneye kaldırıldı. Koronavirüs’ten korktuğu için tedaviye evinde devam ettiğini açıklayan Seren Serengil, daha önce Koronavirüs kaptığını söyleyince ortalık karıştı! Şu ana kadar güzel yorumcudan virüs kaptığına dair bir haber duymamıştık. Ancak endişe edici kısım Seren Serengil’in virüsü ne zaman kaptığı! Bildiğiniz gibi testi pozitif çıkan kişiler 10 gün karantinada kalmak zorunda. Fakat güzel yorumcu Söylemezsem Olmaz programına hiçbir zaman 10 gün ara vermedi. Umarız virüsü geçtiğimiz yaz aylarında kapmıştır. Aksini düşünmek bile istemiyorum! Bu arada detaylar için:

3. Sadakatsiz’in Derin’i Melis Sezen’den İtiraf!

Melis Sezen

Sadakatsiz dizisinin Derin’i Melis Sezen, oyunculuğu ve güzelliyle herkesi büyülemeye devam ediyor! Hürriyet Gazetesinden Hakan Gence’ye konuşan Melis Sezen, kendisi hakkında bilinmeyenleri anlattı; “Cilve yapmak için özel bir şey yapmıyorum. Yani cilveli olmaya çalışmadım hiçbir zaman.” Hatta Melis Sezen’in canlandırdığı Derin karakterinin aksine şeytanlıktan hiç anlamıyormuş; “Biraz çalışsın isterdim. Çünkü sana gelen şeytanlığı göremiyorsun o zaman. İnsanları iyi tanıdığımı sansam da başka amaçla yapılan şeyleri bazen algılamıyorum.” Bu arada detaylar için:

4. Gülben Ergen’in O Sözü Satışa Çıktı!

Gülben Ergen

Bu aralar NFT teknolojisi ünlülerimiz arasında oldukça popüler! Saba Tümer’in ardından güzel şarkıcı Gülben Ergen de kendisiyle özdeşleşen o meşhur “Unutmayın ki bana hiçbir şey olmaz” sözünü satışa çıkardı. Güzel şarkıcı, satıştan elde edilen geliri, kurucusu olduğu “Çocuklar Gülsün Diye Derneği”ne bağışlayacağını duyurdu. Bakalım Gülben Ergen’in bu aforizması ne kadar alıcı bulacak? Bu arada detaylar için:

5. Saba Tümer Gülüşünü 90 Bin TL’ye Sattı!

Saba Tümer

Ünlü sunucu Saba Tümer, kendisiyle özdeşleşen gülüşünü NFT ile 90 bin TL’ye sattı! Saba Tümer Instagram hesabından; “Dünyada bir ilk! Kahkaham #nft olarak rekor bir fiyata satıldı. Sevgili İzzet Pinto 90 bin TL ödedi… Ben de bu parayı eşit olarak Darüşşafaka, Tohum Otizm Vakfı ve 10 bin fidanla ‘Kahkaha Korusu’ yaptırmak için bağışlıyorum. Bağışlar gerçekleşince dekontları story bölümünde paylaşacağım.” açıklamasıyla haberi duyurdu!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz