Tektaş Ailesinin Hayır İşleri Ülke Sınırını Aştı! Alişan ve Buse Varol’dan Tanzanya’da İyilik Hareketi

Aleyna

Haberler

5 Mayıs 2021

Tektaş Ailesinin Hayır İşleri Ülke Sınırını Aştı! Alişan ve Buse Varol’dan Tanzanya’da İyilik Hareketi

Her halleriyle magazin gündeminin gözdesi olan Alişan- Buse Varol çifti, bu sefer ‘iyilik hareketi’ ile gündeme geldi. Tektaş ailesinin bu hareketi, sevenlerinden taktir topladı.

Aile Büyüdü!

Geçtiğimiz aylarda ikinci çocuklarını kucaklarına alan Tektaş çifti, büyüyen ailelerinin keyfini sürüyor. Mümkün olan her vakti oğulları Burak ve kızları Eliz ile geçiren ünlü çift, aile yaşantılarını sık sık sosyal medya hesaplarından takipçileri ile paylaşıyor.

3. Çocuğu İstiyor!

blank

3 yılda 2 kere anne olan Buse Varol, sosyal medya hesapları aracılığı ile deneyimlerini takipçilerine aktarıyor. Sevenlerinden gelen soruları samimiyetle cevaplayan Varol’un bu paylaşımları, yeni annelere ve anne adaylarına ışık tutuyor.

blank

Ünlü çiftimiz ebeveyn olmayı çok sevmiş olacak ki, ilk çocuklarından kısa süre sonra ikinci bebeklerini dünyaya getirdiler. Bunun üzerine Buse Varol’un takipçileri sosyal medya üzerinden ‘3. çocuğu istiyormusun’ sorularını yöneltmeye başladı. Varol sorulara ‘evet’ cevabını verdi.

Ekranlara Geri Dönüyor!

blank

Güzel annenin yakın zamanda setlere döneceği, kulislerde konuşulan konulardan biri! Son olarak Payitaht Abdülhamit dizisinde izlediğimiz Buse Varol, ekranlara ara vererek ailesi ve çocuklarına zaman ayırmayı tercih etmişti. Ancak gelen haberlere göre Varol tekrar işine dönmeyi düşünüyor. Gelen teklifleri değerlendirme aşamasında olan Varol’u hangi projede göreceğimiz ise merak konusu.

Örnek Aile!

blank

Alişan- Buse Varol çifti, sansasyonlardan uzak, sade yaşantıları ile biliniyor. Çocuklarını yetiştirme konusunda oldukça titiz davranan çift, onları yalnızca sevmekle kalmıyor, ileride onlara örnek olacak davranışlara da imza atıyor.

Tektaş ailesi, pandemi ve kapanmalar sebebiyle hepimizin evde oturduğu ramazan günlerinde, zorluk çeken insanlara yardım etmeyi ihmal etmedi. Ancak ünlü çiftin iyilik hareketi bu sefer ülke sınırlarını aştı! Ünlü çift, fotoğrafçı Esra Özcan aracılığıyla Tanzanya’da yemek yardımı gerçekleştirdi. Yemekleri ihtiyaç sahipleriyle buluşturan Esra Özcan, o anların videosunu çekerek Buse Varol’a ulaştırdı. İleride Tektaş ailesinin minik bireylerine örnek olacak bu yardım, Varol’un takipçileri tarafından taktir edildi.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz