Hirahan’ın İkinci Şubesini Açmaya Hazırlanan Demet Akalın Paraya Doymuyor: Yeni Rekorunu Instagram’da Paylaştı!

Aleyna

Haberler

10 Ekim 2021

Hirahan’ın İkinci Şubesini Açmaya Hazırlanan Demet Akalın Paraya Doymuyor: Yeni Rekorunu Instagram’da Paylaştı!

Son zamanlarda kariyerinde hızla yükselmeye başlayan Demet Akalın, geçtiğimiz günlerde Gelinim Mutfakta programından ayrıldığını duyurmuştu. Dün gece ise güzel şarkıcı yeni bir rekor kırarak 24 saat içinde tam 3 farklı konserde sahne aldı! Bodrum’da 3 kez sahneye çıkan Demet Akalın, kendi kendisinin rekorunu kırmayı başardı. O anları ise Instagram hesabından paylaşarak takipçilerine duyurdu.

Gelinim Mutfakta’yı Bıraktı!

Bildiğiniz gibi Demet Akalın son zamanların en çok konuşulan, en çok anlaşma yapan ve en çok kazanan sanatçıları arasında yer alıyor. Konserlerden, reklam anlaşmalarına, markalarla işbirliklerine, televizyon programlarına kadar geniş bir alanda hızla yükselmeye devam eden Demet Akalın, hatta boğazda açtıkları Hirahan ismindeki restoranın ikinci şubesi için de harekete geçti.

blank

Ancak bu kadar yoğunluk Demet Akalın’a yaramadı. Konserler, çekimler, reklamlar derken ailesine ve özellikle de küçük kızı Hira’ya yeterli vakti ayıramayan güzel şarkıcı, önceki günlerde Tv8’de yayınlanma 2. Sayfa programına bağlandı ve Gelinim Mutfakta programını 10 gün önce bıraktığını söyledi. Bu açıklamanın ardından ise yapımcılar, Songül Karlı ile anlaşmaya vardıklarını söyledi.

Demet Akalın’dan Yeni Rekor Geldi!

Yapımcılarla haftanın iki günü için anlaştığını söyleyen Demet Akalın, çekim günlerinin üçe çıkmasının ardından programı bırakma kararı almış, e Demo da haklı. Hem konserler hem program çekimleri, hangi birine yetişsin bu kadın? Demet Akalın’ın yoğun konser takvimi herkesi şaşırtmaya devam ediyor.

blank

Türkiye’nin dört bir yanına konser vermek için giden Demet Akalın, dün akşam Bodrum’da tam 3 farklı konser vererek rekor kırdı. 24 saat içinde 3 kez sahneye çıkan güzel şarkıcı o anları da Instagram hesabından paylaşmayı ihmal etmedi. Anlaşılan Demet Akalın’ın çıkışı sürüyor!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz