Tektaşların Mutlu Aile Tablosu Herkesin İçini Eritti: Alişan ve Buse Varol Hafta Sonunu Burak ve Eliz’le Geçirdi!

Aleyna

Haberler

10 Ekim 2021

Tektaşların Mutlu Aile Tablosu Herkesin İçini Eritti: Alişan ve Buse Varol Hafta Sonunu Burak ve Eliz’le Geçirdi!

Yakın zaman sonra yeni projesiyle sevenlerinin karşısına çıkmaya hazırlanan Alişan, bugün ailesiyle birlikte güzel bir Pazar keyfi yaşadı. İlk olarak oğlu Burak’ı saçlarını kestiren Alişan, ardından da yakın arkadaşı Demet Akalın’la buluşarak akşam yemeği yedi. İki ailenin buluşmasını ise Demet Akalın Instagram hesabında paylaştı. Demet Akalın’ın Alişan’ın oğlu Burak’ı ne kadar sevdiğini bilmeyen yoktur! Demo’nun hedefinde yine küçük Burak vardı ancak Burak’ın yeni favorisi artık Demet Akalın değil başka biri…

Önce Yeğenleri Sonra Kendi Çocukları!

Bildiğiniz gibi Alişan ve Demet Akalın uzun yılların ardından yeniden barışmış hatta bir yıla yakın süre beraber Star TV’de sabah programı yapmıştı. Bu sabah programının reytinglerdeki başarısızlığı herkesi şaşırttı. Program bitmesine rağmen ailecek görüşmeye devam eden Alişan ve Demet Akalın, eski günleri çoktan unuttu bile. Kardeşi Selçuk Tektaş’ı kaybettikten sonra sessizliğe gömülen Alişan hem yeğenleriyle hem de ailesiyle ilgilenmeye devam ediyor. Cumartesi gününü yeğenlerine ve yengesine ayıran Alişan, Pazar gününü ise Buse Varol ve çocuklarıyla geçirmeyi tercih etti.

blank

Hem kendi ailesine hem de merhum kardeşinin ailesine vakit ayıran Alişan, bugün ilk önce oğlu Burak’ın saçlarını kestirdi ardından da bakıcılarıyla birlikte soluğu Demet Akalın ve Okan Kurt’un yanında aldı. Buse Varol ise arabadan ma’aile fotoğraf paylaşmayı ihmal etmedi. Artık bakıcılarıyla da bir aile olan Tektaşlar, Demet Akalınlarla birlikte yemeğe giderken bakıcılarını götürmeyi de ihmal etmedi.

İki Aile Yemekte Buluştu!

blank

Kardeşinin yasını tutmaya devam ederken ailesiyle de yakından ilgilenen Alişan, Demet Akalın ve Okan Kurt’la yemekte buluştu. İki ailenin samimi görüntüleri sosyal medya kullanıcılarının da dikkatini çekti. Özellikle de Demet Akalın’ın Burak sevgisi görülmeye değerdi!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz