Bu Kadar da Olmaz: Şeyma Subaşı Nişanlısı Meedo’yla Yataktaki En Mahrem Anlarını Paylaşınca Ortalık Karıştı!

Aleyna

Haberler

10 Ekim 2021

Bu Kadar da Olmaz: Şeyma Subaşı Nişanlısı Meedo’yla Yataktaki En Mahrem Anlarını Paylaşınca Ortalık Karıştı!

Ne yapsa gündemden düşmeyen Şeyma Subaşı sonunda bunu da yaptı! Nişanlısı Meedo ile birlikte Dubai’de gününü gün eden Şeyma Subaşı, Meedo’yla öpüşürken fotoğraf çekti ve bunu Instagram hesabında paylaştı. Bunun üzerine sosyal medyada linç yemeye başladı! Bakalım Şeyma Subaşı, bu linçlere yanıt verecek mi?

Bildiğiniz gibi Şeyma ve Meedo bir yıla yakın süredir birliktelik yaşamaya devam ediyor, hatta çiftimiz hakkında evlilik iddiaları çıkmıştı. O dönemler hamile olan ve bebeğini kaybeden Şeyma Subaşı, o günleri Youtube kanalında şöyle anlatmıştı; “Ibiza’nın böyle bir enerjisi var. Es Vedra’nin olduğu yer bermuda şeytan üçgeninin bir tanesinin olduğu yer deniliyor. Oradan dolayı olabilir. İnanılmaz bir enerjisi var ama bununla beraber gerçekten çok ağır bir enerjisi var, o enerjiyi hissediyorsunuz hem iyi anlamda hem kötü anlamda. Biz kötü hissettik demek istemiyorum ama eğer zihniniz kuvvetli değilse bir tık bocalayabiliyorsunuz. Herkes evlilik ne zaman diye soruyor. Evlilik kadar kafanıza taş düşsün. Belki de evlendik. Nereden biliyorsunuz? Meedo bana, ‘Sana öyle bir düğün yapacağım ki bir sene boyunca dünyadaki herkes bizim düğünümüzü konuşacak’ dedi”

blank

Mahremini Paylaşınca Ortalık Karıştı!

Miami’yi çok sevdiğini her defasında dile getiren güzel fenomen, kızı Melisa’yı görmek için bir haftalığına İstanbul’a geldi. Türkiye’de ablası, ailesi ve arkadaşlarıyla vakit geçiren güzelimiz şimdi de soluğu Dubai’de aldı. Meedo’nın da Dubai’ye gelmesinin ardından bir haftalık ayrılık yaşayan çiftimiz yeniden buluştu ve hasret giderdi. Ancak Şeyma Subaşı, Meedo ile hasret giderdiği anları Instagram hesabında paylaşınca ortalık karıştı.

blank

Nişanlısıyla yatakta öpüşürken video paylaşan Şeyma Subaşı sosyal medya kullanıcılarından büyük tepki gördü ancak bildiğiniz gibi Şeyma, bu tip tepkilere oldukça alışık!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz