Seren Serengil ve Fahriye Evcen’den Sonra Kendi Markasını Kuran Ünlüler Kervanına Hadise de Katıldı!

Aleyna

Haberler

10 Ekim 2021

Seren Serengil ve Fahriye Evcen’den Sonra Kendi Markasını Kuran Ünlüler Kervanına Hadise de Katıldı!

Son dönemin en çok konuşulan isimlerinden Hadise birçok alanda faaliyet göstermeye devam ediyor. Son olarak dünyaca ünlü bir İtalyan markasıyla işbirliği yapan güzel şarkıcı, şimdi de KERT ismini verdiği markasıyla giyim sektörüne atıldı. Ürünlerinin 12 Ekim tarihinde ünlü bir e-ticaret platformunda satışa çıkacağını açıkladı. Hadise’nin markası KERT, bakalım nasıl bir sonuç getirecek, başarılı olabilecek mi? Zamanla göreceğiz.

O Ses Türkiye’den Ayrıldı!

Bildiğiniz gibi bu sezon O Ses Türkiye’de Hadise’yi göremiyoruz. 11 yıl boyunca her sene O Ses Türkiye’de şen kahkahası ile evimizi şenlendiren güzel şarkıcı, bir diğer jüri üyesi Ebru Gündeş’le yaşadığı sorunun ardından Exxen’de yayınlanen O Ses Rap yarışmasına transfer olmuştu.

blank

Hatta Acun Ilıcalı, Hadise’nin transferi hakkında şu sözleri söylemişti; “O Ses Türkiye’yi ikiye ayırdık. Bir de ‘O Ses Rap’ var. Hadise’de orada. Hem Hadise çok başarılı oldu hem de program çok başarılı oldu. O Ses eğlenceli olmak zorunda. Ebru Gündeş ile anlaştık. Çok mutluyuz. Jüride Beyaz olacak diye düşünüyoruz. Oğuzhan Koç ailemizden biri onunla konuşuyoruz, yakıştırıyorum O Ses Türkiye’ye”

blank

Hadise’nin Yeni Markası!

Ancak O Ses Türkiye’den Hadise’nin ayrılması reytinglerde düşüşe neden oldu. Hadise artık TV8’de yer almıyor olsa da kariyer basamaklarını üçlü beşli çıkmaya devam ediyor. Yeni şarkısıyla birlikte ortalığı ayağa kaldıran Hadise, şimdi de KERT adını verdiği giyim markasıyla moda dünyasına atıldı!

Instagram hesabından yeni markasını duyuran güzel şarkıcının ürünleri 12 Ekim’de satışa çıkıyor; “Kendi bedenlerimizi, duruşumuzu özgürleştirmeliyiz, hapsetmemeliyiz. Sizinle paylaşmaktan mutluluk duyduğum yeni markam “Kert” @shopkert, ilk koleksiyonu ile 12 Ekim’de @gittigidiyor’da! Me in every woman, every woman in me. #KERT”

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz