Seren Serengil Takipçilerini Korkuttu: Aşırı Zayıf Halleriyle Görüntülenen Seren Serengil’in Hastalığı Kötüleşti mi?

Aleyna

Haberler

10 Ekim 2021

Seren Serengil Takipçilerini Korkuttu: Aşırı Zayıf Halleriyle Görüntülenen Seren Serengil’in Hastalığı Kötüleşti mi?

Seren Serengil, Türk magazin gündeminin en sansasyonel isimlerinden biri. Her söylediğiyle gündeme gelen ünlü sunucu, şimdilerde ekranların en çok takip edilen magazin programlarından birini sunuyor. Ekranlardaki halleriyle dikkatleri üzerine çeken Seren Serengil, bu yoğun çalışma temposunun yanında bir de sağlık sorunlarıyla uğraşıyor. Geçtiğimiz saatlerde yaptığı bir paylaşım ile takipçilerini korkutan Seren Serengil’in sağlığı yeniden kötüleşti mi? Merak konusu.

Yıllara Meydan Okuyor!

Seren Serengil, oldukça uzun yıllardır ekranlarda olan bir isim. Bu zamana kadar birçok farklı projede yer alan ünlü sanatçı, kariyer basamaklarını bu süreç içerisinde bir bir çıkmış.

Geçen yıllara rağmen güzelliğinden hiçbir şey kaybetmeyen Seren Serengil, son zamanlarda sağlığında dolayı yaşadığı problemler nedeniyle zorlu dönemler yaşadı.

Geçtiğimiz ay ameliyat masasına yatan Seren Serengil, o dönem takipçilerini epey korkutsa da oldukça kısa bir sürede toparladı ve ekranlarda yer almaya devam etti.

Bir dönem aldığı kilolarla da gündeme gelen Seren Serengil, sağlığı ile ilgili bu zorlu dönemlerde hızlı bir şekilde kilo vermişti.

Şimdilerde Seren Serengil, oldukça iyi görünse de verdiği aşırı kilolar gözlerden kaçmıyor ve akıllara sağlığı ile ilgili sorular geliyor.

Bu Kadar Zayıflamasının Sebebi Ne?

Seren Serengil, geçtiğimiz saatlerde Instagram hesabından bu paylaşımı yaptı ve takipçilerini korkuttu. Verdiği aşırı kilolarla gözlerden kaçmayan Seren Serengil, bu durum ile ilgili bir açıklama yapacak mı? Bekliyoruz. Umuyoruz ki güzel sanatçı, sağlığı ile ilgili sorun yaşadığı o zorlu dönemleri geride bırakmıştır.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz