Banu Alkan’ın Diline Düşen Yandı! Kylie Jenner’dan Sonra Serenay Sarıkaya’ya Kafayı Taktı: “Afrodit Olmak İçin…”

Aleyna

Haberler

12 Haziran 2021

Banu Alkan’ın Diline Düşen Yandı! Kylie Jenner’dan Sonra Serenay Sarıkaya’ya Kafayı Taktı: “Afrodit Olmak İçin…”

Cenk Eren’in Serenay Sarıkaya’yı Banu Alkan’a benzetmesi ve ünlü oyuncu hakkında dedikleri magazin gündemine bomba gibi düştü. Banu Alkan’ın bu olaya cevabı ise görenleri şaşkına çevirdi.

cenk eren-serenay sarıkaya-banu alkan

Türkiye’nin en güzel kadınlarından biri olan Serenay Sarıkaya her paylaşımıyla olay yaratmaya devam ediyor. İlk olarak Şaşkın isimli filmde izlediğimiz 1992 doğumlu güzel oyuncuyu, ardından Adanalı, Yer Gök Aşk, Lale Devri, Medcezir gibi projelerde izleme imkanı bulmuştuk. En son Fi’de izlediğimiz tescilli güzel, bir süredir ekranlardan uzak kalsa da özel hayatı ve birbirinden dikkat çeken sosyal medya paylaşımlarıyla gündemden düşmüyor.

Instagram’da 9,1 milyon takipçisi olan güzel oyuncu geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesabında bikinili pozlarını paylaştı. Leopar ve karpuz desenli cesur bir bikini giyen Sarıkaya, o pozlarıyla adeta sosyal medyayı salladı. Saatler içinde binlerce beğeni ve yorum alan güzel isme, tanıdık isimlerden de tepkiler gecikmedi.

Banu Alkan’a Benzetti

cenk eren-serenay sarıkaya-banu alkan

Ünlü sanatçı Cenk Eren, Serenay Sarıkaya’nın bu olay pozlarına yorum yapmadan geçemedi. Serenay Sarıkaya’yı çok beğendiğini dile getiren Eren, “İyi bir oyuncu, çok güzel bir kadın, iyi giden bir kariyere ve çok da iyi bir menajere sahip, peki durum böyleyken neden 90’lı yılların Banu Alkan’ı gibi pozlar vermeye gerek duyar? Uzun yıllardır böyle magazin konularında yorum yapmadım, bana düşmez ama çok beğendiğim bir oyuncu olduğu için dayanamadım, umarım kırılmaz bana” diyerek Sarıkaya’yı sosyal medya hesabında eleştirdi.

Serenay’ı Beğenmedi

cenk eren-serenay sarıkaya-banu alkan

Afrodit, Cenk Eren’in Serenay Sarıkaya’yı kendisine benzetmesine dayanamadı. Banu Alkan sosyal medya hesabından Cenk Eren’e “Öncelikle Cenk Eren’e geçmiş olsun dileklerimi gönderiyorum sanırım göz problemi var. Resimdeki bayanı tanımıyorum. Oyunculuğu hakkında yorum yapamam. Afrodit Olmak için maalesef ki akademik güzel bir yüze ve efsanevi vücut kıvrımlarına sahip olması gerekiyor üzgünüm.” diye yanıt verdi. Banu Alkan’ın Serenay Sarıkaya’ya dedikleri ise sosyal medyanın gündemine bomba gibi düştü.

cenk eren-serenay sarıkaya-banu alkan
Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz