Tepkisi Şaşırttı! Kırmızı Oda’nın Nazlı’sı Pınar Deniz’e Arkadaşı “Çirkinsin” Deyince Öyle Bir Şey Yaptı ki…

Aleyna

Haberler

17 Temmuz 2021

Tepkisi Şaşırttı! Kırmızı Oda’nın Nazlı’sı Pınar Deniz’e Arkadaşı “Çirkinsin” Deyince Öyle Bir Şey Yaptı ki…

Son zamanların en popüler oyuncularından Pınar Deniz her yaptığı ile olay olmaya devan ediyor. Güzel oyuncunun arkadaşından şaşırtan bir yorum geldi. Pınar Deniz bakın o sözlere nasıl cevap verdi.

pınar deniz-kırmızı oda

Pınar Deniz şüphesiz en beğenilen kadın oyunculardan biri. Doğal güzelliği ve başarılı performansı ile hepimizin kalbinde taht kuran ünlü oyuncuyu ilk kez Sil Baştan’da görmüştük. Ardından Beyaz Yalan, Güne Bakan, Vatanım Sensin, Kırmızı Oda, Aşk 101 gibi projelerde yer alan yıldız isim şimdilerde yeni projesi Aşkın Kıyameti için gün sayıyor.

pınar deniz-kırmızı oda

1993 yılında Adana’da dünyaya gelen ünlü oyuncu ekranlar kadar sosyal medyada da oldukça popüler. Pınar Deniz’den dikkat çeken bir paylaşım geldi. Ünlü oyuncunun arkadaşının hakkında dedikleri sosyal medyanın gündemine bomba gibi düştü.

“Şansın Yok Çirkinsin”

Pınar Deniz bir düğünde moda dünyasının bilinen isimlerinden olan arkadaşı Hakan Öztürk ile bir araya geldi. Arkadaşı ile kameraların karşısına geçen ünlü ismin dostu Pınar Deniz ile pozunu Instagram hesabında paylaştı. Güzel oyuncunun arkadaşının fotoğraf altına yazdığı not ise sosyal medyanın gündemine bomba gibi düştü.

“Tatlım bu kadar güzelin yanında şansın yok, çirkinsin… Söylemediler mi sana” diye not yazan Öztürk’e ünlü ismin cevabı ise “Canım” diye yorum yazmak oldu. İki arkadaş arasındaki bu esprili ve sevimli atışma sosyal medyada olay yarattı.

Kırmızı Oda’nın İki Yıldızı Başka Projede Buluştu

pınar deniz-kırmızı oda-burcu biricik

Blu Tv’nin yapımcılığını üstlenen İnsanlar İkiye Ayrılır filminin başrolleri büyük bir sevinçle karşılanmıştı. Kırmızı Oda’nın sevilen oyuncuları Pınar Deniz ve Burcu Biricik’e yer veren film Altın Portakal Film Festivali’nde izleyiciyle buluşmuştu. Oyuncu kadrosunda Pınar Deniz ve Burcu Biricik’in yanında Aras Aydın, Başak Daşman, Erdem Akakçe, Nezaket Erden, Gökay Müftüoğlu ve Sabahattin Yakut gibi isimlerin de olduğu filmde sert bir sistem eleştirisine tanık oluyoruz.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz