Dedikodu Kazanı: Hande Yener’in Kanser İtirafı, Meedo’nun Şeyma Subaşı İfşası, Müge Anlı’nın Vakası Çözüldü!

Aleyna

Dedikodu Kazanı

17 Temmuz 2021

Dedikodu Kazanı: Hande Yener’in Kanser İtirafı, Meedo’nun Şeyma Subaşı İfşası, Müge Anlı’nın Vakası Çözüldü!

Dedikodu kazanına odun atmaya hazır mısınız? Bakalım 17 Temmuz Cumartesi günü ünlüler camiasında neler yaşanmış.

1. Hande Yener Kanseri Yenmiş!

Güzel şarkıcı Show TV’de yayınlanan Cumartesi Sürprizi programında Ömür Sabuncuoğlu’nun konuğu oldu. Hande Yener, meme kanseri olduğunu ve atlattığını şu sözlerle anlattı; “Kendimi kontrol ederken şüphelendim ve hastaneye gittim. Akşam saati laboratuvarda bir doktorun odasına girdiğimde ‘felaket’ dediğini duydum ve yıkıldım. Öleceğimi sandım. Erken teşhisin hayat kurtardığını bu süreçte öğrendim. Doktorum Cihan Uras sayesinde kemoterapi dahi görmeden atlattım hastalığı. 6 ayda bir yaşadığımı kutluyorum. Her temiz rapor çıktığında evde çığlıklarla kutlama yapıyoruz.”

2. Meedo Şeyma Subaşı’nı İfşaladı!

blank

Şeyma Subaşı’nın sevgilisi Meedo, Şeyma hakkında söyledikleriyle herkesi şaşırttı; “Mustafa’ya her şeyin, tüm takıların, harcamaların faturasını yolladım. Benim banka hesabımdan, Şeyma’ya verdiğim kredi kartının extresine kadar her şey onda. Şeyma’nın her ay ne kadar harcadığını ondan öğrenebilirsin. Ben kimseye zarar vermedim. Bu dünyada çıkıp, “Meedo bana zarar verdi, kötü bir şey yaptı” diyecek tek bir insan yok. Bu nedenle çok üzgünüm. Hatta daha da üzücü çünkü ilişkim bitti. Ve Şeyma ile ilişkinin bitmesini isteyen bendim. Medya, Şeyma’nın beni terk ettiğini, çünkü ona sahte takılar aldığımı, sahte bir yüzükle evlenme teklif ettiğimi yazdı. Hayır öyle olmadı, Şeyma’yla ilişkiyi bitiren bendim. Dürüst olmam gerekirse, ben bu kızı gerçekten sevdim, başka türlü ona yaptıklarımı yapmazdım. Ona iyi bir hayat verebilmek için elimden geleni yaptım. Ama o her detayı yayınladı, insanlara gösterdi, ortada yaşadı. Ve ben bundan hiç hoşlanmadım. 

3. Ezgi Mola Bu Sefer Tehlikeli Sularda Yüzüyor!

blank

Güzel oyuncu Ezgi Mola Akbelen Ormanı’nda kurulmak istenen termik santrale karşı çıktığını şu sözlerle Instagram’dan duyurdu; “Şimdilik durdurup herkes uyurken başlatmazlar inşallah!! Arkadaşlar bu vicdanı olan herkesin karşı duracağı bir şey olmalı! Bu siyaseti takım tutar gibi tutup “o yapıyorsa bildiği vardır” denilecek bir şey de değil! Siyaseti batsın bu insan olabilmemizle, ülkemizin toprağını sevip sahip çıkmakla ilgili bir direniştir! O insanlar topraklarını, ağaçlarını koruyor!” Bu arada detaylar için:

4. Müge Anlı’nın Büyükşen Vakasında Sona Gelindi!

blank

Son aylarda Müge Anlı seyircilerini de bir hayli rahatsız eden Büyükşen davasında sona gelindi. Ailenin büyük oğlu Osman Büyükşen Twitter’dan şu açıklamayı yaptı; “Anne ve babamın katilleri bugün itibariyle tespit edilmiş olup, olaydaki belirsizlik büyük ölçüde giderilmiştir. Kar maskeli katil başka birilerini öldürecek iken yanlış adres nedeniyle anne ve babamın ölümüne sebep olmuştur. Kardeşlerim bu olayda masumdur. Saygıyla duyurulur.”

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz