Allah Garibana Veriyor! Demet Akalın’ın Başı Marka Takıntısıyla Dertte! Bu Kadar da Olmaz Dedirtti

Aleyna

Haberler

18 Temmuz 2021

Allah Garibana Veriyor! Demet Akalın’ın Başı Marka Takıntısıyla Dertte! Bu Kadar da Olmaz Dedirtti

Demet Akalın olay yaratmaya doymuyor. Ünlü şarkıcıdan dikkat çeken bir paylaşım geldi. Akalın’ın sahneye çıkarken giydiği kıyafet ve söyledikleri sosyal medyanın gündemine bomba gibi düştü.

demet akalın

O Türkiye’nin en büyük pop starlarından biri… Kariyerine manken olarak başlayıp daha sonra şarkıcı olarak devam ettiren Demet Akalın, hem yaptığı birbirinden hit parçalar ile hem de sansasyonel açıklamaları ile gündemden düşmüyor. Afedersin, Mucize, Çalkala, Çanta, Tecrübe gibi şarkılarla Türkçe pop tarihine adını altın harflerle yazdıran ünlü şarkıcı, şimdilerde ise yeni şarkısı Bi Daha Bi Daha ile müzik listelerini adeta alt üst ediyor.

demet akalın

Sahne ve ekranların en sevilen isimlerinden biri olan Akalın, bildiğiniz gibi sosyal medyada da bir o kadar popüler. Hem Instagram hem de Twitter kullanmayı çok seven ünlü şarkıcı, yaptığı paylaşımlar ve yaşam stili ile de oldukça dikkat çekiyor. Demet Akalın, her paylaşımı ile olay yaratabilmeyi başarıyor.

Marka Takıntısı Başına Bela

Bildiğiniz gibi Demet Akalın lüks yaşamı oldukça seven biri. Pandemi döneminin daha sıkı tedbir aldığımız günlerinde parasızlık ve işsizlikten yakınmasına rağmen şaşalı tatillerden ve marka kıyafetlerden vazgeçemeyen Akalın, o dönem magazin gündemini oldukça meşgul etmiş, yaptığı açıklamalar olay olmuştu. Neyse ki, pandemi koşullarının hafiflemesi ile birlikte Demet Akalın da dahil birçok müzisyen çok özlediği sahnelere kavuşabildi. Yaz için kendine dolu bir konser programı hazırlayan Akalın da sahne almaya hızla başladı.

demet akalın

Didim’e sahna almak için gelen Demet Akalın’dan dikkat çeken bir paylaşım geldi. Ünlü şarkıcı, sahne kıyafetini Instagram takipçileri ile paylaştı. Sahnede giydiği gömleğini dansçısından aldığını dile getiren Demet Akalın, sık sık alışveriş yaptığı lüks giyim markası Dior’u da etiketlemeden geçmedi. Hikaye dışında kıyafetini post olarak da paylaşan Akalın, orada da Dior giydiğini belli etmeden duramadı. Fenomen şarkıcının bu paylaşımları ve marka takıntısı ise sosyal medyanın gündemine oturdu.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz