Tatile Çıktı Ama Rahat Yok! Esra Erol Büyük Katliama Sosyal Medyadan Ses Çıkardı! O Paylaşım Olay Oldu

Aleyna

Haberler

18 Temmuz 2021

Tatile Çıktı Ama Rahat Yok! Esra Erol Büyük Katliama Sosyal Medyadan Ses Çıkardı! O Paylaşım Olay Oldu

Sezon boyunca Survivor’u yaşayan Esra Erol tatilde bile rahat edemedi. Ünlü sunucu, sosyal medya üzerinden katliama ses çıkardı. Olay bir paylaşım yapan Esra Erol sosyal medyanın gündemine bomba gibi düştü.

esra erol

O Türkiye’nin en sevilen yüzlerinden biri. Kalp Gözü, Cennet Mahallesi, Çemberimde Gül Oya, Başkan gibi dizilerde rol aldıktan sonra oyunculuk kariyerini bir kenara bırakarak sunuculuk yapmaya başlayan Esra Erol’u hepimiz izdivaç programları ile tanıdık. İlk olarak Flash Tv’de bir izdivaç programı sunan Erol, izleyicinin kalbini kazanarak kısa sürede sektörün ilgisini çekti. Ardından Star Tv, Atv, Fox Tv gibi kanallarda izdivaç programı sunan Esra Erol, evlilik programlarının yasaklanması ile birlikte artık bambaşka bir formatla bizlerle.

esra erol

İzdivaç programları ile özdeşleşen ünlü sunucunun başka bir format ile program yapması hepimizi çok şaşırtmıştı. Ancak ünlü sunucu, yeteneği ve tecrübesi ile bu işin altından da başarılı bir şekilde kalktı. Esra Erol şimdilerde kayıpları buluyor, cinayetleri çözüyor ve gizli gerçekleri ortaya çıkarıyor.

Doğa Katliamına Büyük Tepki

Sevilen sunucu bildiğiniz gibi şu sıralar ailesi ile tatilde. Yoğun, stresli ve yorucu sezonun ardından eşi Ali Özbir ve oğulları İdris Ali ve Ömer Erol ile deniz ve güneşin keyfini çıkaran Esra Erol, rahata bir türlü eremiyor. Dünya ve Türkiye gündemi konusunda oldukça duyarlı olan Esra Erol, yanlış olduğunu düşündüğü olaylara tepkisini sosyal medyadan mutlaka dile getiriyor.

esra erol

Sevilen sunucudan dikkat çeken bir paylaşım daha geldi. Geçtiğimiz günlerde Tuz Gölü’nde susuzluktan dolayı ölen flamingolara tepki gösteren Esra Erol, yapılan doğa katliamına tepki gösterdi. Sosyal medya hesabında çiçek fotoğrafı paylaşan Erol “Koklayacağımız çiçek, içecek su bulamadığımızda anlayacağız. Doğayı katlettiğimizi…” diye not düştü. Fenomen sunucunun bu paylaşımı ise sosyal medyanın gündemine oturdu.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz