Dedikodu Kazanı: Öykü Karayel Anne Oldu, Ebru Gündeş, Hadise ve Reza Sarrab’ın Arapsaçı, Hakan Sabancı İfşalandı!

Aleyna

Dedikodu Kazanı

17 Nisan 2021

Dedikodu Kazanı: Öykü Karayel Anne Oldu, Ebru Gündeş, Hadise ve Reza Sarrab’ın Arapsaçı, Hakan Sabancı İfşalandı!

Dedikodu kazanını hafta sonunda da kaynatmaya devam ediyoruz! Bakalım bugün ünlüler camiasında neler yaşanmış? Hazırsanız magazin turu başlıyor.

1. Ebru Gündeş – Hadise ve Reza Sarrab Olayı!

Hadise, Ebru Gündeş

Ebru Gündeş’in 11 yıllık eşi Reza Sarrab’a açtığı boşanma davası güne damgasını vurdu! Yıllardır aldatıldığını boşanma dilekçesinde ifade eden Ebru Gündeş; eşinin kendisini aldattığı kadınlardan birini tanıdığını da söyledi. Hürriyet’in iddiasına göre ise bu isim Hadise! 2019 yılında Miami’de Hadise ve Reza Sarrab’ın görüştüğü söylentileri aldı başını gitti. Hadise ise bu iddialara sessiz kalmadı; “Güne hakkımda çıkan inanılmaz iftiralarla başladım. Bugüne kadar karşılaştığım tüm hakaretler, aşağılamalar, iftiralara karşı sabırla ve empatiyle yaklaşmaya çalıştım ama bu kadar uzun boylu değil. Kimse benim namusumu, şerefimi lekeleyemez! Avukatım Hakan Öncel aracılığı ile tüm hukuki yollarla bu mübarek Ramazan gününde bana bunu yaşatanlara hesabını soracağım. Saygılarımla.” Bu arada detaylar için:

2. Uraz Kaygılaroğlu Kıvanç Tatlıtuğ’u Öve Öve Bitiremedi!

Uraz Kaygılaroğlu

Yakışıklı oyuncu Uraz Kaygılaroğlu, Enis Arıkan’ın Exxen’de yayınlanan talkshowuna konuk oldu. Sohbet esnasında meslektaşı Kıvanç Tatlıtuğ hakkında konuşan Uraz Kaygılaroğlu, Kıvanç’ı yere göğe sığdıramadı! Kıvanç’ın; çok yetenekli, başarılı, çalışkan ve özel biri olduğunu anlatan yakışıklı oyuncu pandemi olmasa Kıvanç’ın setini basmayı düşündüğünü söyledi. Bu arada detaylar için:

3. Hakan Sabancı’nın Mesajlaşması İfşalandı!

blank

Sabancı ailesinin playboy’u Hakan Sabancı’nın bir dönem flört ettiği Aygün Aydın; Instagram’dan gelen olumsuz yorumlara dayanamadı ve Hakan Sabancı’yla mesajlarını ifşa etti! Hakan Sabancı’nın çapkınlıklarına tahammül edemeyen Aygün Aydın; “Soldaki ben aşağıdakilerse dikkatini canlı tutmaya çalıştığım adamın stalkladıkları. Bu s*rtüklerle nasıl baş edeyim? Pes ediyorum” dedi ve Hakan Sabancı’yla olan mesajlarını ifşa etti. Hakan Sabancı cephesinden henüz bir açıklama gelmedi! Bu arada detaylar için:

4. Seren Serengil “Söylemezsem Olmaz Ben Olmadan Biter” Dedi!

Söylemezsem Olmaz

Geçtiğimiz hafta Söylemezsem Olmaz canlı yayınında fenalaşan Seren Serengil, programdan bir haftalık izin istedi. Sapanca, Bodrum ve Fethiye’de doğayla iç içe birkaç günün ardından Salı günü Söylemezsem Olmaz’a geri dönmeye hazırlanan Seren Serengil; “sağlığınız için programa ara mı verseniz?” diyen bir takipçisine “O kadar insan ekmek yiyor. Program gider olmaz, bir hafta izin kullandım Salı günü yayındayım inşallah!” yanıtını verdi. Aman bu cevabı Bircan Bali ya da Arto duymasın! Bu arada detaylar için:

5. Öykü Karayel ve Can Bonomo’nun İlk Çocukları “Roman” Dünyaya Geldi!

blank

2018 yılında nikah masasına oturan Can Bonomo ve Öykü Karayel, magazin sansasyonlarından uzakta sessiz ve sakin bir hayat sürüyor! Ancak çiftimizin hayatı bugün sonsuza kadar hareketlendi. İlk çocuklarını bugün kucaklarına alan çiftimiz; oğullarına “Roman” adını verdi! Hayırlı olsun, Roman bebeği görmek için sabırsızlanıyoruz!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz