Reytinglerde Yüzü Gülmeyen Sefirin Kızı Dizisinde Neslihan Atagül Geri mi Dönüyor? Yoksa Sadece İddia mı?

Aleyna

Haberler

15 Mart 2021

Reytinglerde Yüzü Gülmeyen Sefirin Kızı Dizisinde Neslihan Atagül Geri mi Dönüyor? Yoksa Sadece İddia mı?

Star TV’nin sevilen dizisi Sefirin Kızı’nda artık final çanları çalmaya başladı. Uzun süredir reytinglerde istediğini bulamayan dizinin 10 Mayıs’ta final yapılacağı iddiası sosyal medyayı salladı! Fakat Sefirin Kızı’yla alakalı ortaya yeni bir iddia daha atıldı. İddiaya göre, Sefirin Kızı dizisinden ayrılan Neslihan Atagül, final bölümü için geri dönecekmiş! Peki bu iddia acaba doğru mu?

Neslihan Atagül

Sefirin Kızı Hayal Kırıklığına Uğrattı!

Güçlü oyuncu kadrosu ve dikkat çeken senaryosuyla ilk bölümden televizyon izleyicisinin büyük beğenisi toplayan Sefirin Kızı dizisinde ilk sezonun ardından işler sarpa sarmaya başladı. Koronavirüs pandemi nedeniyle bütün dizi çekimleri iptal edildi ve dizi setleri uzuuun bir tatil dönemine girdi.

Neslihan Atagül ve Uraz Kaygılaroğlu

Ancak Eylül ayında diziler ve programlar yeniden yayın hayatına başladı. Özellikle de birçok yeni dizi, sezona bomba gibi bir giriş yaptı! Masumlar Apartmanı, Sadakatsiz, Gönül Dağı ve Kırmızı Oda gibi diziler reyting sıralamasında zirveye oynamaya başlayınca; geçtiğimiz sezondan kalan dizilerin reytingi yavaş yavaş düşmeye başladı.

Neslihan Atagül ve Uraz Kaygılaroğlu

Final 10 Mayıs’ta!

İlk olarak Baraj isimli dizi reyting savaşına yenik düştü. Ardından da Sefirin Kızı’nda düşüşler yaşanmaya başladı. Zaten düşüş ivmesinde olan dizi reytingleri; Nare karakterini canlandıran Neslihan Atagül’ün diziden ayrılmasıyla birlikte daha hızlı bir şekilde düşmeye devam etti. Neslihan Atagül’den sonra Uraz Kaygılaroğlu ve Bülent Şakrak gibi kişilerin de Sefirin Kızı’ndan ayrılması; seyircilerde şok etkisi yarattı.

Tuba Büyüküstün ve Engin Akyürek

Tuba Büyüküstün’ün alelacele diziye Mavi karakteriyle dahil edilmesinin ardından, reytingler bir türlü istenilen seviyeye gelmeyince; dizinin yapımcıları Sefirin Kızı dizisi için 10 Mayıs tarihinde final yapma kararı aldı. Fakat sosyal medyada dönen bir iddiaya göre; Sefirin Kızı’nın Nare’si Neslihan Atagül, final bölümü için diziye dönebilirmiş! Ancak bu iddia jet hızıyla yalanlandı. Neslihan Atagül diziye dönmüyor.

Benzer Haberler

Nergis 16 Mart 2021

Zaten dizinin başrolü gidince dizi bitmiştir başka söze gerek yok çoktan bitmeliydi dizi.

Yorum Yaz