Tam Birbirlerine Göreler! Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç “Villa Tadilatı” Haberleriyle Böyle Dalga Geçti

Aleyna

Haberler

15 Mart 2021

Tam Birbirlerine Göreler! Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç “Villa Tadilatı” Haberleriyle Böyle Dalga Geçti

Yılın çifti Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç, bu kez esprileriyle olay yarattı. Gündemden düşmeyen “tadilat” meselesiyle ilgili söylediklerine çok güleceksiniz!

Demet Özdemir Oğuzhan Koç

Ünlü oyuncu Demet Özdemir, uzun süre yalnız kaldığı için magazin basınının hedefi olmuştu. Her gün başka bir isimle aşk yaşadığı dedikodusu yazılan ünlü oyuncu, bu iddiaları yalanlamaktan bile vazgeçmişti. Gerçekten bir aşk yaşadığında da bunu kimseden saklamadı. 2021’e Oğuzhan Koç’la Çeşme’de girdiği dedikodularını hemen doğrulayan Demet Özdemir, sevgilisiyle sık sık fotoğraf paylaşmaya başladı.

Mutlu çift, Oğuzhan Koç’un eski sevgililerinin Demet Özdemir’in yakın arkadaşı olması yüzünden çok eleştirildi. Ama bu eleştiriler onlara vız geldi! Eleştirilere göğüs gererek aşklarını doya doya yaşayan çift, artık sadece mutlu haberlerle gündemde. Bir de Demet Özdemir’in aldığı villanın tadilatıyla!

“Tadilatı sevgilisi üstlendi”

Demet Özdemir

Demet Özdemir, geçen sene Zekeriyaköy’den 4 milyon TL değerinde bir villa almıştı. Ama yoğun set takvimi nedeniyle villanın tadilatına yetişemediği söyleniyordu. Bu aşamada da devreye sevgilisi Oğuzhan Koç girmişti! İddiaya göre tadilatı sevgilisi Oğuzhan Koç yapmıştı, yemekleri de komşular göndermişti.

“Yemek yapmayı biliyorum”

Demet Özdemir

Demet Özdemir, birkaç saat önce bu haberleri -deyim yerindeyse- “trolledi.” Tadilata sevgilisinin değil başka bir arkadaşının yardımcı olduğunu söyleyen Demet Özdemir, yemek yapmayı da bildiğini ilan etti!

Demet Özdemir story

Bir komşusunun incir tatlısı gönderdiğini ve afiyetle yediğini söyleyen Demet Özdemir, soru ve şikayeti olanları özel mesaj atmaya çağırdı. Ünlü oyuncuyu bu “trolleme” çalışmasında sevgilisi Oğuzhan Koç da yalnız bırakmadı.

Tek Kişilik Dev Kadro

Oğuzhan Koç da elinde alet çantası ve çekiçle poz vererek çıkan haberlerle dalga geçti.

Oğuzhan Koç story

Oğuzhan Koç, “Tek kişilik ekibi ve güvenilir hizmetiyle” yoğun çalışanların hizmetinde olduğunu söyledi. Umarız, birileri bu mesajı ciddiye alıp onu tadilat için eve çağırmaya kalkmaz!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz