TRT1’in Yeni Dizisi Teşkilat’ta Başrolleri Çağlar Ertuğrul, Deniz Baysal ve Ezgi Eyüboğlu Paylaşacak!

Aleyna

Haberler

29 Kasım 2020

TRT1’in Yeni Dizisi Teşkilat’ta Başrolleri Çağlar Ertuğrul, Deniz Baysal ve Ezgi Eyüboğlu Paylaşacak!

TRT1 ekranlarında yeni bir dizinin başlayacağı duyurusu çoktan yapılmıştı. Ancak dizinin detayları ve başrol oyuncuları tam belli değildi. “Teşkilat” isimli bu dizinin meraklıları da sürekli sorular yağdırıyordu. Dizinin konusu nasıl? Dizide hangi başroller yer alacak? Dizi ne zaman yayına başlayacak? Biz de bilgiler güncellendikçe sizinle paylaşıyoruz. İşte dizi hakkında güncel detaylar..

Teşkilat Dizisinin Konusu

Dizi adından da anlaşıldığı üzere teşkilat ve istihbarat konusu çerçevesinde ilerleyecek. Tims&B yapımcılığında ekranlara gelecek olan dizi, başarılı yönetmen Yağız Alp Akaydın tarafından yönetilecek. Dizinin TRT 1 ekranlarında pazar akşamları yayınlanması bekleniyor.

Dizinin konusuna gelince; özel kurulmuş bir teşkilat ekibi karşımıza çıkıyor. Bu ekibin gizemli ve hareketli iş hayatı konu edilecek. Aynı zamanda özel hayatlardan ve ekibin hikayesinden de çeşitli sahneler olacak. Teşkilat dizisinin konusuyla ilgili detaylar ise şimdilik bu kadar.

Dizi Ne Zaman Başlıyor?

Teşkilat dizisinin Kasım ayının sonlarında yayınlanması bekleniyordu. Kasım geldi geçti ve tam tarih henüz belli değil. Belli ki hazırlık aşamaları hala devam ediyor.

Sürpriz Başroller

Teşkilat dizisi ile ilgili tam detaylar henüz beli değilken son dakika bir haberle başrol oyuncularının belli olduğu açıklandı. Dizide Çağlar Ertuğrul, Deniz Baysal ve Ezgi Eyüboğlu başrol koltuğunda oturacak.

Geçtiğimiz günlerde Çağlar Ertuğrul ile görüşüldüğü ancak henüz imzaların atılmadığı duyulmuştu. Sevenlerine güzel haber! Şimdi ise imzalar atıldı ve ilk başrol oyuncusunun Çağlar Ertuğrul olduğu ortaya çıktı. Çağlar Ertuğrul’u Afilli Aşk dizisinde görmüştük. Daha geriye gidersek asker konulu “Dağ” serisinde oynamıştı. Bu dizide de tecrübesini konuşturacağı kesin.

Diğer başrol oyuncusu Ezgi Eyüboğlu. Ezgi’yi oynadığı dizilerden ve Seda Sayan’ın oğlu Oğulcan Engin ile olan ilişkisinden tanıyoruz. Bakalım dizide onu nasıl bir karakter bekliyor.

Geçtiğimiz dönem “Hizmetçiler” dizisinde gördüğümüz Deniz Baysal’ı bu kez Teşkilat dizisinde izleyeceğiz. Fazilet Hanımın Kızları’nda da başarılı bir oyunculuk sergileyen Baysal’ın karakteri de hala sır gibi saklanıyor.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz