Boşanmaya Karar Veren Sıla ve Hazer Amani Cephesinde Ünlü Şeften Duygusal Paylaşım: “Dokunsan Ağlayacak…”

Aleyna

FOX

29 Kasım 2020

Boşanmaya Karar Veren Sıla ve Hazer Amani Cephesinde Ünlü Şeften Duygusal Paylaşım: “Dokunsan Ağlayacak…”

Masterchef programının ilk sezonunda tanıdığımız Hazer Amani’yi hatırlıyor değil mi herkes? İtalyan jüri üyemiz Danilo Zanna’dan önce hem sunucu hem de jüri üyesi olarak programda yer alıyordu Hazer Amani.

Masterchef’ten Sonrası!

Masterchef’ten neden ayrıldığını hâlâ bilmiyoruz Hazer Amani’nin. Seyirci olarak çok seviyorduk Hazer Şefi! İran kökenli olan Amani’nin farklı kültüre olan düşkünlüğü ve sokak lezzetleri konusundaki uzmanlığıyla mest ediyordu bizi ekran karşısında!

Hazer Amani, Masterchef programından ayrıldıktan sonra; Fox TV’de yayınlanan The Taste Türkiye yarışmasında sunuculuk yapmaya başladı. 2 sezon devam eden bu program, Hazer Amani’nin Masterchef’ten ayrılma sebebi mi acaba?

Sokak Lezzetleri Düşkünü!

Dünyanın farklı yerlerinde yaşama ve çalışma şansına sahip olmuş Hazar Amani, deneyimlediği farklı kültürlerle; Türk sokak lezzetlerini bir araya getirerek konsept mekanlar açmaya başladı: Fireroom!

Ünlü Şarkıcı Sıla İle Basıldı!

Hazer Amani ve Sıla arabada basıldı

Hazer Amani, 2013 yılında Deniz Mumcuoğlu ile hayatını birleştirmişti. 5 yıl süren evliliğin ardından; geçtiğimiz Ocak ayında ünlü şarkıcı Sıla ile arabanın arka koltuğunda basılan Hazer Amani, Deniz Mumcuoğlundan ayrılmıştı. Sıla ve Hazer Amani, ilk dönemler ilişkilerini reddetmiş olsa da; birkaç ay sonra aynı eve taşınarak evlilik adında ciddi olduklarının sinyalini vermişti!

Tam 1 Yıl Sonra Nikah Masasına Oturdular!

Hazar Amani, Sıla nikah

1 yılın ardından 13 Ocak 2020 tarihinde sade bir nikahla hayatlarını birleştiren çift için, ortak restorant açacakları bile konuşuluyordu!

“Dostluğumuzun Kıymeti Bakidir.”

Hazer Amani ve Sıla çifti hakkında bir süredir evliliklerini yürütemedikleri iddiası ortaya atılmaya başlandı. Çift, her fırsatta bu iddiaları yalanlasa da geçtiğimiz günlerde Instagramdan boşanacaklarını açıklayarak; dostluğumuz bakidir mesajını verdiler.

Hazer Amani Sıla Boşanma

Hazer Amani’den Anlamlı Paylaşım!

Bu boşanma açıklamasının ardından, bugün Hazer Amani; Instagram hesabından paylaştığı story ile kafaları karıştırdı! Ünlü şair, Melih Cevdet Anday’ın şiirlerinden birini takipçileriyle paylaşan Hazer Amani’nin bu paylaşımı sonrası akıllarda “boşanmak istemiyor mu?” sorusu yankılanıyor.

Hazar Amani story
Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz