Ortamların Hızlı Çocuğu Kerem Tunçeri ile Gökçe Bahadır Yeni Bir İlişkiye mi Başlıyor? Dedikodu Kazanı Kaynıyor!

Aleyna

Haberler

29 Kasım 2020

Ortamların Hızlı Çocuğu Kerem Tunçeri ile Gökçe Bahadır Yeni Bir İlişkiye mi Başlıyor? Dedikodu Kazanı Kaynıyor!

Gün geçmiyor ki yeni bir aşk iddiası ortaya atılmasın! Magazin dünyasında hergün yeni birliktelikler ve yeni aşk haberleri gündem oluyor. Hakan Altun – Gonca Vuslateri ve Nisa Bölükbaşı – Barış Murat Yağcı ilişkilerinin açıklanmasından sonra; ünlü oyuncu Gökçe Bahadır ve ünlü basketbolcu Kerem Tunçeri arasında aşk başladığı yönünde haberler gelmeye başladı!

Daha Önce Adı Aslı Enver İle Anılmıştı!

Ünlü basketbolcu Kerem Tunçeri’nin “oyuncu” sevdası olduğunu biliyoruz. Bunun bir kanıtı da, geçtiğimiz sene adının Aslı Enver ile anılması! 2. Sayfa programının iddiasına göre; Aslı Enver ve Kerem Tunçeri, ünlü bir çiftin partisinde tanışmış ve sevgili olmuşlardı. Bu iddianın ortaya atılmasının hemen ardından, eski basketbolcu Kerem Tunçeri’nin ifşaları tek tek dökülmeye başladı.

Kerem Tunçeri’nin Mesaj Atmadığı Kimse Kalmamış!

Bu aşk iddiasının ardından henüz Aslı Enver ya da Kerem Tunçeri’den bir açıklama duyamamıştık ki; cinsiyet değiştirme ameliyatı olan Instagram fenomeni Beren Güney’den Kerem Tunçeri ifşası gündemde bomba etkisi yarattı!

Kerem Tunçeri Beren Güney İfşa

Bu mesajlaşmaya inanmayanlar, Photoshop diyenler oldu ama Beren Güney, ekran videosu paylaşarak mesajlaşmanın gerçek olduğunu kanıtladı.

Beren Güney’in bu ifşasından sonra Kerem Tunçeri’yi ifşalamak neredeyse “Akım” haline geldi ve birçok kişiden ifşalar gelmeye devam etti.

Kerem Tunçeri ifşa

Eccossi isimli kullanıcının Kerem Tunçeri ifşası!

Buradan da anlıyoruz ki, eski basketbolcu Kerem Tunçeri’nin mesaj atmadığı bir tek Kız Kulesi kalmış!

Kerem Tunçeri Duruldu!

Bütün bu iddialar karşısında sessizliğini koruyan Kerem Tunçeri’nin adı şimdilerde güzel oyuncu Gökçe Bahadır ile anılmaya başlandı!

Instagram’ın meşhur magazin sayfalarından olan Gossip pasta’nın iddiasına göre, yakın zamanda Kerem Tunçeri ve Gökçe Bahadır yakınlaşmaya başlamış ve sevgili olmuşlar. Hatta, Kerem Tunçeri ve Gökçe Bahadır ilişkilerini saklama ihtiyacı hissetmeden Zara Home’dan alışveriş bile yapmışlar! İşte Gossip pasta’nın o gönderisi:

Gossip Pasta, Gökçe Bahadır ve Kerem Tunçeri Haber

Bakalım ilerleyen günlerde Gökçe Bahadır ya da Kerem Tunçeri’den açıklama gelecek mi?

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz