Yalın ve Sıla Görüntülü Konuşmalarını Takipçileri İle Paylaştı ve Yeni Proje Tüyosu Geldi: “Aklımda yeni bir fikir var…”

Aleyna

Haberler

29 Kasım 2020

Yalın ve Sıla Görüntülü Konuşmalarını Takipçileri İle Paylaştı ve Yeni Proje Tüyosu Geldi: “Aklımda yeni bir fikir var…”

Ünlü şarkıcılar Yalın ve Sıla Gençoğlu’yu dönem dönem aynı projelerde görüyoruz. İkisi de çok başarılı ve çok sevilen şarkıcılar. Şimdiye kadar ayrı ayrı da isimlerinden söz ettiren şarkıcılar bu kez yine beraber bir projeye mi başlıyor?

Sıla Gençoğlu son dönemde Davut Güloğlu davasıyla ilgili gündemdeydi. 2016 yılında Davut Güloğlu bir mitingde Sıla’ya küfür ettiği için Sıla da dava açmıştı. Bu can sıkıcı olayın üzerinden 4 yıl geçti. Dava ise geçtiğimiz günlerde sonuçlandı. Davanın sonuçlanmasının ardından olay da tekrar gündeme geldi. Sonuç hakkında iki taraf da ne düşünür bilinmez.

Yalın’ı ise yaz şarkılarıyla seviyoruz. Her yaz çıkardığı şarkılar mutlaka dillere dolanıyor. Geçtiğimiz yaz da sıka dinlediğimiz “Oyunbaz” şarkısını sevenlerine duyurmuştu.

Sıla ve Yalın’dan Karantina Düeti

Pandeminin başlarında Yalın ve Sıla’yı sosyal medyada düet yaparken görmüştük. Hatırlarsınız, Yalın evinde gitarinı alıp canlı yayında konser veriyordu her akşam. Sevenlerini bu zor günlerde böyle güldürmeyi başarmıştı düşünceli şarkıcı. Tabii Sıla da ona destek olmadan edemedi. Bir akşam da canlı yayında birlikte düet yapmışlardı. Hem sevenerini güldürmüşler hemde karantina günlerinin sıkıntısını hafifletmişlerdi.

Yeni Bir Proje Mi Var?

Dün de Sıla ve Yalın’dan ufak bir tüyo geldi. Yalın tenis kortunda Sıla ise bahçesindeydi. Görüntülü konuştular ve bu konuşmayı kaydedip Instagram’da kendi hesaplarından paylaştılar.

Görüşmeleri önce hoşbeşle başladı. Yalın “Kortlardayım be!” diyerek bu günleri nasıl değerlendirdiğini ifade ediyordu. Sıla ise bahçesindeydi. “Botanikçilik oynuyorum!” diyerek güldürdü Yalın’ı.

Sonrasında ise Yalın aklındaki fikri belirterek, “Aklımda güzel bir fikir var, arayacağım seni ilerleyen saatlerde.” dedi. Fikir üzerine konuşmak için sözleştiler. Bu yeni bir proje duyurusu muydu diye sorarsanız belli ki cevap evet. Her ikisi de hesaplarında bu tatlı görüşmeyi paylaşarak “Bomba gibi geliyoruz!” mesajı vermek istedi.

Detaylar hakkında henüz bir şey bilmiyoruz ama Sıla ve Yalın’ı çoktan yakın takibe aldık. Hayranları mutlu edecek güzel haberler için bekliyoruz.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz