Şeyma ve Kızı Melisa’nın Renkli Bali Görüntüleri Bitmek Bilmiyordu! İşte Şeyma Subaşı’nın Bali Rüyası

Aleyna

Haberler

14 Nisan 2021

Şeyma ve Kızı Melisa’nın Renkli Bali Görüntüleri Bitmek Bilmiyordu! İşte Şeyma Subaşı’nın Bali Rüyası

Şeyma Subaşı kızı Melisa ve sevgilisi Meedo ile gittiği Bali tatiline devam ediyor. Rüya tatili dediği Bali tatilinden de takipçilerini her gün ayrı paylaşımlarla haberdar etmeyi ihmal etmiyor. Bugün de anne kız yine başka bir havuz keyfi ile karşımızdalar. İşte Şeyma’dan yeni paylaşım!

Pandemiden Eser Olmayan Anlar

Tüm dünya pandemiden kırılırken Şeyma Subaşı kızını da alıp sevgilisiyle beraber pandeminin bile uğrayamadığını düşündüğümüz Bali tatiline gidiverdi. Çok da iyi yapmışa benziyor doğrusu. Her gün elinde meyve suyu önünde havuz sefadan sefaya atlıyor doğrusu gözümüzün önünde. Yemyeşil Bali’de masmavi deniz ve havuz manzaraları ile her gün bizi bizden almayı da ihmal etmiyor. Şaka maka takipçileri de Şeyma sayesinde epey bir dünya turu yapacağa benziyor bu gidişle. Bakalım sırada neresi var?

Rengarenk Anne Kız Takımı

Gerçi Şeyma Subaşı Bali’de kendi rüya tatilini gerçekleştirirken kızı Melisa için tatilin biraz zorlu geçmeye başladı haberleri kulaktan kulağa yayılıyor. E tabi sürekli havuz deniz de bir yere kadar. Üstelik annesi ile birlikte her gün yapması gereken egzersizler de cabası. Ama yine de anne kız renkli halleri ile çok tatlı görünüyorlar doğrusu.

Bali Annesi ve Kızı da Oldular!

Şeyma Subaşı’nın kızı Melisa ile birlikte paylaştığı bir fotoğraf da Bali geleneksel kıyafetleri olmuştu. Melisa ile birlikte Balili kadınların giydikleri geleneksel kıyafetlerle poz veren Şeyma Subaşı paylaşımına kızı ile birlikte çok eğlendiklerini eklemişti. “Kültürlerinin bir kısmını deneyimlemek için geleneksel Bali kıyafetlerini giydik. Hikaye kitabından yeni çıkmış gibi göründüğümüzü biliyorum. Çok güldük, çok eğlendik ve çok tatlı bir anı yaşadık!” diye de bir yorum yapmıştı. Devamını da bekliyoruz dememize gerek yoktur herhalde.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz